Durex Play Strawberry 50ml

€ 6,29

Durex Play Strawberry 50 ml - braškių skonio bei aromato lubrikantas sukurtas vandens pagrindu. Šis lubrikantas nėra riebus, nelimpa bei savo sudėtyje neturintis cukraus. Ant drabužių ar patalinės nepalieka dėmių, lengvai nuplaunamas. Durex Strawberry braškinis lubrikantas tinka tiek vaginaliniam, analiniam ir oraliniam seksui. Kvapnių braškių aromatą užtikrins Durex Play Strawberry lubrikantas. Patogi pakuotė 50 ml talpos. Šį lubrikantą/gelį galite naudoti su intymiais žaislais kurie yra pagaminti iš silikono. Saugus naudoti su visų tipų prezervatyvais. Atidarius pakuote rekomenduojama sunaudoti per 3 mėn.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 50
Parduodama: Vienetais
Kvapas: Braškių
Prekės ženklas: Durex
Sudėtis (Ingredientai): Propylene Glycol, Aroma, Glycerin, Aqua, Hydroxyethylcellulose, Benzoic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. UK
EAN kodas: 5038483870426

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00