One Touch Massage & More 3in1 200 ml

€ 9,49

One Touch Massage & More 3in1 200 ml - masažinis gelis - lubrikantas, tobulo derinio sudėtis, suteikianti maksimalų jausmų intensyvumą ir malonumą. Šis lubrikantas yra sukurtas, kad padidintų Jūsų malonumą, suteiktų minkštumo, bei malonų masažo efektą.

Šis lubrikantas pagamintas iš natūralių ir saugių medžiagų, todėl jis yra hipoalergiškas, nesukelia dirginimo ir yra lengvai nuplaunamas. One Touch Massage & More 3in1 lubrikantas yra universalus, todėl tinka tiek moterims, tiek vyrams. Jis padidina jautrumą ir suteikia ilgalaikio drėkinimo efektą, kad patirti malonius pojūčius. Taip pat jis tinka naudoti su erotiniais žaislais, patirtis bus dar intensyvesnė.

Šis lubrikantas turi lengvą, nesmulkintą konsistenciją, kuri nekenkia jautriai odai. Tai yra vandens pagrindo lubrikantas, todėl jis lengvai nuplaunamas ir nepalieka riebumo ar lipnumo pojūčio ant odos.

Naudodami One Touch Massage & More 3in1 lubrikantą, patirsit išskirtinį malonumą, ilgą ir intensyvų malonų jausmą. Jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės lubrikanto, kuris suteikia Jūsų seksualiniam gyvenimui didžiulę pridėtinę vertę.

ONE Touch Massage and More pagrindinės savybės

  • Vandens pagrindo
  • Langvai nuplaunamas
  • Neriebus, nelipnus, nepalienatis dėmių
  • Ilgalaikio tepimo
  • Hipoalerginis
  • Tūris: 200 ml

Specifikacija


Tūris: 200 ml
Sudėtis (Ingredientai): Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Xylitol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Camellia Sinensis Leaf Extract.
Prekės ženklas: One Touch
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Forans Medical GmbH. Vokietija
EAN kodas: 4260363471701

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00