Shunga Massege Oil Amour masažui

Shunga Massege Oil Amour masažui kaina:

€ 22,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Shunga Massege Oil Amour - rytietiškos kilmės, intymusis masažo aliejus jūsų romantiškiems momentams. Jausmingo aromato masažo aliejus, skirtas pagerinti jūsų intymius santykius ir sukurti ypatingas akimirkas su jūsų mylimu žmogumi. Jo išskirtinė kvapų harmonija ir aukštos kokybės ingredientai suteiks jums malonumą ir jaudinantį pojūtį.

Pagrindinės savybės:

  • Romantinės pramogos: Shunga Massege Oil Amour yra išskirtinis masažo aliejus, skirtas sukurti romantišką ir jaudinančią intymumo atmosferą. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori papildyti savo intymius momentus romantišku prisilietimu.

  • Išskirtinė kvapų harmonija: šis masažo aliejus sukuria išskirtinę kvapų harmoniją, suteikiančią jums prabangaus ir malonaus kvapo jausmą. Šis masažo aliejus sudarytas iš saldžiųjų migdolų, vynuogių sėklų, sezamo, avokado eterinių aliejų mišinio, grynos Ylang-Ylang ir Yohime esencijos.

  • Aukštos kokybės ingredientai: Shunga Massege Oil Amour yra pagamintas iš aukštos kokybės 100% natūralių aliejų, kurių tikslas yra užtikrinti jūsų odos švelnumą ir maitinti ją.

  • Saugus naudoti: masažo aliejus dermatologiškai patikrintas, nesukelia alerginės reakcijos ir yra visiškai saugus odai.
  • Suteikia masažo malonumą: šis masažo aliejus ne tik skaniai kvepia, bet ir suteikia malonumą jūsų pojūčiams. Jis gali būti naudojamas masažui, leisdamas jums atsipalaiduoti ir maloniai nusiteikti.

Specifikacija


Tūris: 240 ml
Kvapas: Ylang-Ylang ir Yohime
EAN kodas: 697309012232
Gamintojas: Shunga Erotic Art. Kanada
Prekės ženklas: Shunga gamintojo prekės

"Shunga Massege Oil Amour masažui" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Shunga Massege Oil Amour - rytietiškos kilmės, intymusis masažo aliejus jūsų romantiškiems momentams. Jausmingo aromato masažo...
SWEDE Fruity Love Warming Effect Massage Oil Sparkling Strawberry Wine 60 ml - šildantis masažo aliejus, praturtintas gardžių, putoja...
SWEDE Fruity Love Massage Oil Pink Grapefruit With Mango 60 ml - Šildantis aliejus masažui su greipfruto ir mango aromatu. Patepkite ...