Fleshlight Riley Reid masturbatorius

Fleshlight Riley Reid masturbatorius kaina:

€ 76,88
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fleshlight Riley Reid - analinis masturbatorius, įkvėptas žinomos ir patrauklios suaugusiosios filmų aktorės Riley Reid, kurios formos yra tiksliai atkuriamos šiame masturbatoriuje.

Fleshlight Riley Reid masturbatorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia autentiškos ir intensyvios patirties, panašios į tikrą intymiojo akto pojūtį. Tai yra populiarus produktas, kuris atitinka aukščiausius kokybės ir malonumo standartus. Riley Reid masturbatorius suteiks jums išskirtinį malonumo ir pasitenkinimo pojūtį, leisdamas įgyvendinti jūsų fantazijas ir praturtindamas jūsų intymųjį gyvenimą.

Fleshlight Riley Reid masturbatorius pasižymi keletu pagrindinių savybių:

  1. Reali ir minkšta medžiaga - Šis masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės ir minkštos TPEmedžiagos, kuri atkuria tikrų moters intymiojoje srityje esančių organų jausmą ir tekstūrą.

  2. Įspūdinga tekstūra - Riley Reid masturbatorius turi unikalų vidinį reljefą ir tekstūrą, kuri suteikia ypatingą stimuliaciją ir malonumo pojūtį.

  3. Patogus ir ergonomiškas dizainas - Šis masturbatorius turi ergonomišką formą, kuri užtikrina patogų laikymą rankoje ir lengvą naudojimą.

  4. Reguliuojamas intensyvumas - Su šiuo masturbatoriumi galite reguliuoti įtempimą ir suspaudimą, suteikiantį pageidaujamą stimuliacijos lygį ir malonumo intensyvumą.

  5. Lengvas valymas - Fleshlight Riley Reid masturbatorius yra lengvai išmontuojamas, todėl jį galite lengvai išvalyti po naudojimo ir palaikyti tinkamą higieną.

  6. Ilgaamžiškumas - Šis masturbatorius yra sukurtas iš ilgaamžiškų ir atsparių medžiagų, todėl jis tarnaus jums ilgą laiką, jei tinkamai prižiūrėsite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE, ABS
Diametras Ø: 1-10 (tamprus)
Ilgis: 25 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
EAN kodas: 810476014643
Tinkamas lubrikantas: Vandens ir silikono pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Fleshlight International S.L. Ispanija
Prekės ženklas: Fleshlight masturbatoriai vyrams

"Fleshlight Riley Reid masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Calexotics Cheap Thrills Naughty Nurse - aukščiausios kokybės masturbatorius, kuris atkuria itin tikroviškas lytines lūpa...
Crazy Bull Leila - kompaktiškas masturbatorius, sukuriantis vaginalinio sekso pojūčius. Masturbatorius Crazy Bull Leila itin rea...
Crazy Bull Rossi Flesh - masturbatorius vyrams, suteikiantis itin realistiškus pojūčius. Komplekte yra 3 silikoniniai žiedai, kurie y...