Jamyjob Tensek Lux Masturbator 2 masturbatorius

Jamyjob Tensek Lux Masturbator 2 masturbatorius kaina:

€ 23,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Išskirtinis malonumas, viršijantis lūkesčius, yra garantuotas su "Jamyjob Tensek Lux Masturbator 2". Tai daugiau nei paprastas intymus žaislas - tai yra puikus būdas išreikšti savo geidulius ir atrasti nepaprastą malonumo pasaulį.

Pagrindinės savybės:

Unikalus dizainas: skaidrus masturbatorius pasižymi puikiu dizainu, kuris tikrai privers jūsų fantazijoms išsipildyti. Jis juntamas natūraliai, tarsi būtų tikra oda, suteikiant jums nepakartojamą patirtį.

Naudojimo paprastumas: "Jamyjob Tensek Lux Masturbator 2" yra lengvai naudojamas. Jis taip pat lengvai prižiūrimas - po naudojimo tiesiog nuplaukite jį šiltu vandeniu ir leiskite jam išdžiūti.

Stimuliuojanti tekstūra: šis sekso žaislas yra skirtas tiems, kurie nori pabėgti nuo rutinos ir atrasti naujas malonumo galimybes. Jo stimuliuojantis vidinis kanalas, ir kokybiška TPE medžiaga užtikrina, kad jūsų intymi patirtis bus nepakartojama ir ilgalaikė.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Spalva (Color): Skaidri
Tinkamas lubrikantas: Visų Tipų
EAN kodas: 8435565924614
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Jamyjob Extreme
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Jamyjob Tensek Lux Masturbator 2 masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Jesse Capelli Pocket Pussy - tikroviškas masturbatorius, sukurtas specialiai tam, kad jūsų malonumo patirtis būtų nepakartojama. &Sca...
Pumped Addicted Pleasure Sleeve - įspūdingas ir inovatyvus intymus žaislas vyrams, kuris praturtins jūsų seksualinį gyvenimą neįtikėtinu mal...
Fleshlight Stoya Destroya - tai masturbatorius, kuris leidžia jums patirti neįtikėtiną malonumą su porno žvaigžde Stoya. Leiskite sau pasine...