Mia Malkova Fleshlight

€ 79,79

Mia Malkova Fleshlight - ypatingas masturbatorius, kuris suteikia analinio sekso metu patiriamus pojūčius. Šis įspūdingas produktas yra įkvėptas ir sukurtas remiantis žinoma suaugusiąją filmų aktore Mia Malkova, siekiant atkurti jos autentišką analinę anatomiją.

Mia Malkova Fleshlight masturbatorius pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, kurios yra saugios ir patogios naudoti. Pagamintas iš patentuotos „SuperSkin“ medžiagos, kuri suteikia švelnumo ir minkštumo pojūčius. 

Šis masturbatorius pasižymi unikalia tekstūra ir struktūra, kuri sukurta siekiant maksimalaus stimuliacijos pojūčio. Vidiniame kanale rasite detalizuotą reljefą, skirtingų struktūrų ir reljefinių juostų, kurios suteikia įspūdingą pojūtį ir puikiai pritaikomą jėgą. Tai leidžia jums reguliuoti ir koreguoti stimuliacijos intensyvumą pagal savo norus.

Sekso žaisliukas gali būti išmontuojamas, lengvam išvalymui, visų jo komponentų. Taip pat jis yra diskretiško dizaino, todėl jį galima lengvai paslėpti arba paimti su savimi, jei keliaujate. Mia Malkova Fleshlight leis jums išplėsti savo seksualinius horizontus ir pradėti naują nuotykį.

Mia Malkova Fleshlight pagrindinės savybės

  • Tikroviška Mia Malkova užpakaliuko imitacija
  • Stimuliuojantis kanalas
  • Diskretiškas ir patogus
  • Žibinto formos
  • Ilgis: 25,4 cm
  • Skersmuo: 1-10 cm (tamri medžiaga)
  • Medžiaga: „SuperSkin“ 
  • Spalva: kūno spalva, dėklas balto perlamutro

Specifikacija


Diametras Ø: 1-10 cm
Ilgis: 24 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Prekės ženklas: Fleshlight
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Fleshlight International S.L. Ispanija
EAN kodas: 810476011628

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00