PDX Plus Perfect DD’s Masturbator

€ 119,00

PDX Plus Perfect DD’s Masturbator - vyriškas masturbatorius, atliekantis vaginalinę ir analinę stimuliaciją. Pagamintas iš aukščiausios kokybės Fanta Flesh materialo, kuris yra lyg tikra oda ir yra malonus prisilietimams. PDX Plus Perfect DD’s masturbatorius vyrams suteiks daug malonių stimuliacijų. Šis vyriškas žaisliukas turi ne tik vaginalinę ir analinę angą, bet ir tikrovišką krūtinę. Padovanokite sau ar savo partneriui įsimintinas akimirkas.

  • Liemens masturbatorius su krūtimis
  • Su makšties ir išangės stimuliacinėmis angomis
  • Su stimuliuojančiais taškais ir grioveliais viduje
  • Labai tikroviška moters kopija
  • Odą primenanti Fanta Flesh medžiaga

Realistiškas masturbatorius vyrams su liemenimi ir su didelėmis krūtimis (DD), makšties anga ir išangės anga. PDX Plus Perfect DD’s masturbatoriaus viduje yra jaudinančių taškų ir griovelių, skirtų pasiekti ypatingai malonių stimuliacijų. Odą primenanti Fanta Flesh medžiaga atrodo kaip tikra oda. Priežiūra nereikalaujanti ypatingo dėmesio.

Masturbatoriaus PDX Plus Perfect DD’s ilgis 31,2 cm, plotis 17,8 cm. Tiek makštis, tiek ir išangė yra 12,7 cm gylio. Įsiskverbiamų angų diametras yra 1-9 (Universalus dydis, tinka visiems dydžiams). Svoris: 2,495 kg. Medžiaga: TPR.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Ilgis (mm): 312
Plotis (mm): 178
Diametras Ø: 1-8 cm (Universalus dydis)
Prekės ženklas: PDX
Atsparus vandeniui: Taip
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Tinkamas lubrikantas: Vandens ir silikono pagrindu
Gamintojas: Pipedream Products GmbH. Vokietija
EAN kodas: 603912764413

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00