Tenga Crysta Ball masturbatorius

Tenga Crysta Ball masturbatorius kaina:

€ 51,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Tenga Crysta Ball - naujos kartos, modernaus dizaino masturbatorius. Jei ieškote išskirtinio intymaus malonumo, Tenga Crysta Ball masturbatorius nepakeičiamas komponentas. Šis modernus ir elegantiškas sekso žaisliukas pristato pasaulį, kuriame harmoningas dizainas derinamas su išskirtiniu malonumu. Tenga visada žinomas dėl kokybės ir naujoviškumo, o Crysta Ball tikrai ne išimtis.

Elegtantiškas dizainas: Crysta Ball yra ne tik seksualinės ekstazės šaltinis, bet ir estetinio grožio puošmena. Šio masturbatoriaus išorė ypatingai išskirtinė - tai švarios, skaidrios medžiagos sfera su elegantiškomis linijomis, kurios primena dekoratyvinę puošmeną.

Išskirtinė laikymo dėžutė: Crysta Ball puikiai apsaugo sekso žaisliuko higieną. Jo dizainas užtikrina, kad jis išliks švarus ir saugus. Po naudojimo galite paprasčiausiai uždaryti jį į laikymo dėžutę, kad jūsų Crysta Ball išliktų nepažeistas.

Unikali tektūra: jo vidinė tekstūra sukurta taip, kad būtų kuo intensyvesnė malonumo patirtis. Skirtingi reljefai ir struktūros suteikia įvairius pojūčius nuo pirmos akimirkos, kai jūs pradėsite naudoti šį masturbatorių.

Patogumas: Crysta Ball yra patogus ir lengvai valdomas. Ergonomiškas, todėl leidžia jums puikiai tvarkytis ir valdyti spaudimą ir greitį pagal jūsų norus.

Svarbiausios savybės:

  • Dinamiški plaukiojantys kamuoliai
  • Stimuliuojanti tekstūra
  • Lengvo valymo
  • Skersmuo: 5,7 cm ( tamprus )
  • Ilgis: 9 cm
  • Medžiaga: ABS, elastomeras
  • Spalva: skaidri

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): ABS
Diametras Ø: 5,7 cm
Ilgis: 9 cm
Spalva (Color): Skaidri
EAN kodas: 4570030970018
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: TENGA Co., Ltd
Prekės ženklas: Tenga gamintojo prekės

"Tenga Crysta Ball masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


It's Two's Company Masturbator - realistiškas masturbatorius su makšties ir analinę angomis. Moters užpakaliuką imituojantis m...
Doc Johnson Palm Pal Virgin Ass - vyriškas masturbatorius imituojantis analinę angą, ir suteikiantis analinę stimuliaciją. Doc Johnso...
Calexotics Stroke It Masturbator Ass Brown - analinę angą imituojantis masturbatorius. Neįtikėtinai siauras įėjimas, su uždaru kanalo galu, ...