Zolo Warming Dome

€ 120,00

Zolo Warming Dome - unikalus įkraunamas vyriškas masturbatorius su šildymo funkcija. Šis sekso žaisliukas yra inovatyvus sprendimas vyrams, kurie ieško kokybiškų ir malonių pojūčių savo intymiame gyvenime. Masturbatorius sukurtas taip, kad imituotų oralinio sekso pojūčius ir suteiktų kuo daugiau malonumo.

Masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip medicininis silikonas, kurių dėka jis yra minkštas ir patogus naudoti. Be to, jis turi inovatyvių savybių, tokių kaip šildymo funkcija, bei 6 vibracijos rėžimus, kurie suteikia Jums dar daugiau malonumo.

Šis masturbatorius yra lengvai valdomas, nes jame yra patogus vamzdelis, kurį galite spausti ir reguliuoti pasirinktą slėgį. Taip pat jame yra specialių struktūrų, kurios simuliuoja, ir suteikia Jums itin tikrovišką pojūtį.

Zolo Warming Dome masturbatorius yra lengvai valomas ir prižiūrimas, nes jame yra lengvai išimamas vidinis kanalas, kurį galite plauti vandeniu ir muilu. Taip pat jis yra kompaktiškas ir patogus naudoti, todėl jis yra puikus sprendimas keliaujant.

Jei ieškote kokybiško ir patogaus masturbatoriaus, Zolo Warming Dome gali būti jūsų geriausias pasirinkimas. Jis yra patikimas ir suteikia daug malonumo, todėl rekomenduojame jį išbandyti.

Zolo Warming Dome pagrindinės savybės

  • Oralinio sekso pojūčiai
  • 6 vibracijos rėžimai
  • 3 intensyvumo lygiai
  • Šildymo efektas
  • Pakraunamas ir atsparus vandeniui
  • Medžiaga: silikonas

Specifikacija


Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Atsparus vandeniui: Taip
Prekės ženklas: EXPERIENCE
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Gamintojas: XGEN, LLC
EAN kodas: 848416003969

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00