Intimichic Menstrual Cup L menstruacinės taurelės

Intimichic Menstrual Cup L menstruacinės taurelės kaina:

€ 20,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Intimichic Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, yra puiki priemonė užtikrinti jūsų patogumą menstruaciniu laikotarpiu, ir tuo pačiu rūpintis aplinka. Tai patikima, patogi ir aplinkosauginė alternatyva vienkartinėms higienos priemonėms. Naudodamiesi šia taurele, jūs prisidedate prie planetos gerovės ir sumažinate atliekų kiekį. Intimichic Menstrual Cup L - jūsų patogumo ir planetos gerovės pasirinkimas.

Pagrindinės ypatybės:

  • Patogumas ir ekologija: Intimichic Menstrual Cup L taurelė yra ekologiška ir patogi naudoti.

  • Kokybiškos medžiagos: Intimichic Menstrual Cup L pagaminta iš medicininio silikono, užtikrinančio saugumą ir švelnumą jūsų odai. Tai saugi ir patikima medžiaga.

  • Ilgalaikis naudojimas: šią taurelę galima naudoti daugybę metų, taip sutaupant jums laiko ir pinigų, kurie būtų leidžiami vienkartinėms higienos priemonėms.

  • Ekologiška: Intimichic Menstrual Cup yra ekologiška priemonė, ji padeda sumažinti atliekų kiekį ir prisideda prie aplinkosauginės priežiūros.

  • Saugi ir higieniškas: Intimichic Menstrual Cup L yra saugi naudoti, be jokio latekso ar chemikalų, kurie galėtų dirginti jūsų odą. Uodegėlė skirta tam, kad būtų patogu ištraukti. Taurelę galima dėvėti net 12 valandų.

Apie produktą:

  • Dydis: L, ilgis 6 cm, skersmuo 4,5 cm
  • Medžiaga: medicininis silikonas
  • Pakuotėje: viena menstuacinė taurelė
  • Spalvos: ružava
  • Tinkamumas: moterys nuo 25 metų naudoja L dydį

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 4,5 cm
Ilgis: 6 cm
EAN kodas: 8425402155257
Sertifikatai: CE
Gamintojas: INTIMICHIC
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Intimichic Menstrual Cup L menstruacinės taurelės" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Intimichic Menstrual Cup S - menstruacinė taurelė, yra puiki priemonė užtikrinti jūsų patogumą menstruaciniu laikotarpiu, ir tuo pačiu rūpin...
Satisfyer Feel Good Menstrual Cup - dvi menstruacinės taurelės, tai puiki alternatyva tamponams ar higieniniams įklotams. Purpurinės spalvos...
Nina Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogum...