Pillow Talk Racy mini vibratorius

Pillow Talk Racy mini vibratorius kaina:

€ 39,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pillow Talk Racy - išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės G-taško mini vibratorius, intymus žaisliukas, skirtas įkvepiantiems intymiems potyriams. Šis elegantiškas ir galingas mini vibratoriaus modelis iš serijos "Pillow Talk" privers Jūsų akis švytėti ir leis Jums tyrinėti nepažįstamas malonumo sritis.

Pillow Talk Racy vibratoriaus savybės:

  1. Stilingas ir išskirtinis dizainas: Šis vibratorius sužavės jus savo moderniu ir stilingu dizainu. Jo švelnios linijos ir akis viliojanti spalva suteiks Jums ypatingą pojūtį.
  2. Mažas, tačiau galingas: Pillow Talk Racy vibratoriaus galingumas ir stimuliacijos galimybės suteiks neįkainojamas intymias akimirkas. Šis intensyvus vibratorius  turi kelis vibracijos režimus ir greičius, leidžiančius Jums rasti tinkamą malonumo lygį ir pasiekti nepakartojamus orgazmus. Sekso žaisliukos ilgis yra 12,7 cm, o skersmuo 2,2 cm.

  3. Minkštas ir švelnus liesti: Vibratorių korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės, minkšto ir švelnaus silikono. Tai suteiks Jums ypatingą komfortą ir malonumą naudojimo metu, padedant išlaikyti natūralų pojūtį.

  4. Tylus naudojimas: Pillow Talk Racy vibratoriaus veikimas yra tylus ir diskretus, leidžiantis mėgautis intymiomis akimirkomis be jokio triukšmo.

  5. Šis vibratoriaus modelis turi specialų dizainą, skirtą stimuliuoti intymius erogeninius taškus. Su savo švelniai įlenkta galvute, jis suteikia tikslų ir intensyvų stimuliavimą, kuris leis jums tyrinėti ir patirti naujus malonumo pojūčius.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 2,2 cm
Ilgis: 12,7 cm
Spalva (Color): Rožinė (purpurinė)
EAN kodas: 677613269157
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: BMS Enterprises, Kanada
Prekės ženklas: EXPERIENCE

"Pillow Talk Racy mini vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Real Rapture Vibrating Dong Seaquake mini vibratorius - atsidavę naujiems potyriams, jis jus nuves į naują erotinę kelionę. Jo reguliuojamo ...
TOYJOY Funky Viberette - mini vibratorius, nedidelio dydžio, tačiau efektyvus ir suteikiantis daug malonių vibracijų. Kompaktiškas TO...
Durex Intense Delight - vibro žaisliukas sukurtas jūsų malonumas. Tai mini vibratorius, dar kitaip vadinamas "vibro kulka" padėsiantis paiva...