Just Glide Bio 200 ml lubrikantas

Just Glide Bio 200 ml lubrikantas kaina:

€ 12,95
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Just Glide Bio 200 ml lubrikantas yra aukštos kokybės, vandens pagrindo, natūralus lubrikantas, kuris suteiks švelnų ir ilgalaikį slidimo pojūtį intymių akimirkų metu.

Šis lubrikantas yra pagamintas iš natūralių ingredientų, todėl jis yra ne tik malonus, bet ir draugiškas Jūsų odai bei aplinkai. Just Glide Bio lubrikantas neturi jokių dirginančių medžiagų, parabenų ar sintetinių kvapų, todėl jis yra tinkamas net labai jautriai odai.

Šis lubrikantas turi nuostabų savybių derinį - jis suteikia malonų švelnumą ir ilgalaikį slidimą, taip pat puikiai tinka naudoti su prezervatyvais arba intymiais žaislais. Just Glide Bio lubrikantas nesukelia jokio lipnumo ar nejaukaus pojūčio, todėl jis užtikrina malonias ir komfortiškas intymias patirtis.

Just Glide Bio lubrikantas yra ne tik aukštos kokybės, bet ir lengvai nuplaunamas. Po naudojimo tiesiog nuplaukite jį vandeniu arba nuvalykite švariu rankšluosčiu. Tai patogus ir higieniškas sprendimas. Leiskite šiam natūraliam ir draugiškam lubrikantui palydėti Jus per nuostabias intymias akimirkas ir patirti malonumą.

Just Glide Bio pagrindinės savybės:

  • 100% veganiškas
  • Vandens pagrindo
  • Ilgalaikio tepimo
  • Natūralūs ingredientai
  • Tinkamas jautriai odai
  • Bekvapis
  • Tūris: 200 ml

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 200 ml
EAN kodas: 4024144628650
Gamintojas: Lubry GmbH, Vokietija
Prekės ženklas: Just Glide gamintojo prekės

"Just Glide Bio 200 ml lubrikantas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pjur MED Natural Glide 100 ml - lubrikantas, pagamintas iš natūralių ingredientų, vandens pagrindo, ilgai palaiko slydimo savybes. Be...
BIOglide 40 ml - 100% natūralus, vandens pagrindu pagamintas lubrikantas - sklandžiam ir maloniam seksui. Tinkamai drėkina ir suteikia geres...
JoyDivision Aquaglide 200 ml - švelnus, natūralus, vandens pagrindu sukurtas lubrikantas, skirtas kompensuoti natūralios dregmės trūk...