Sensuva Lic Watermelon lubrikantas

Sensuva Lic Watermelon lubrikantas kaina:

€ 15,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Sensuva Lic Watermelon oralinis gelis - Oralinio sekso malonumams sukurtas gelis, maloniai nustebins gardžiu arbūzų skoniu bei kvapu. Sensuva Lic Watermelon oralinis lubrikantas yra nelipnus, lengvai nuplaunamas šiltu vandeniu. Puikus skonis ir aromatas, kad oralinis seksas taptų dar malonesnis.

Pagrindinės savybės:

Skonis ir aromatas: "Sensuva Lic Watermelon" gelis puikiai sujungia skonį ir aromatą, suteikdamas jums nepakartojamą saldumo ir vaisių gėrybių patirtį.

Oralinio malonumo stiprinimas: Šis gelis skirtas pagerinti oralinį intymumą, suteikiant ypatingai gaivų pojūtį ir skonį. Tai puikus būdas praturtinti jūsų akimirkas ir leisti jums ir jūsų partneriui išbandyti naujus pojūčius.

Natūrali formulė: "Sensuva Lic Watermelon" gelis yra pagamintas iš natūralių ingredientų, kurie yra švelnūs ir saugūs naudoti. Tai užtikrina jūsų komfortą ir pasitikėjimą.

Kokybė: "Sensuva Lic Watermelon" yra sukurtas Sensuva kompanijos, turinčios daugelio metų patirtį gamindama aukštos kokybės intymius produktus.

Specifikacija


Tūris: 50 ml
Kvapas: Arbūzų
EAN kodas: 855559007259
Gamintojas: Sensuva
Prekės ženklas: Sensuva gamintojo prekės

"Sensuva Lic Watermelon lubrikantas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


ID Frutopia Watermelon 100 ml - arbūzų aromato ir skonio lubrikantas. Vandens pagrindu pagamintas ID Frutopia Watermelon lubrikantas yra nat...
System JO Oral Delight Strawberry 30 ml - braškių aromato bei skonio gelis-lubrikantas. Šis gelis-lubrikantas pasižymi tir&sca...
ID Frutopia Mango Passion 100 ml - saldžiūjų mangų skonio bei aromato oralinis lubrikantas. Vandens pagrindu pagamintas ID Frutopia Mango Pa...