X-Tensions 8'' Silicone Hollow Extension penio mova

X-Tensions 8'' Silicone Hollow Extension penio mova kaina:

€ 79,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Penio mova 8" Silicone Hollow Extension - inovatyvi ir kokybiška, sukurta tam, kad suteiktų didesnį dydį, ilgesnį pasitenkinimą ir naujus pojūčius. Tuščiavidurė penio mova puikiai tinka vyrams, kurie nori pagerinti savo lytinį gyvenimą, suteikti partneriui intensyvias malonumo akimirkas ir patirti naują lytinį potencialą.

Šios 8" Silicone Hollow Extension penio movos pagrindinės savybės:

  1. Didesnis dydis: Penio mova suteikia jums papildomą ilgį ir apimtį. Ji padidina vyriškumą, leisdama pasiekti didesnį patenkinimą tiek Jums, tiek Jūsų partneriui.

  2. Minkštas silikono dizainas: Ši penio mova pagaminta iš aukštos kokybės silikono medžiagos, kuri yra minkšta, lanksti ir saugi naudoti. Ji puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno ir suteikia komfortą bei malonumą.

  3. Patogus naudojimas: Penio mova tuščiavidurė, tai leidžia Jums lengvai įsiterpti į movą ir patirti didesnį pasitenkinimą. Mova turi elastinį, reguliuojamą dirželį, kuris saugiai tvirtinamas aplink juosmenį, užtikrinant patogumą ir stabilumą.

  4. Realių pojūčių suteikimas: Ši penio mova turi realistišką dizainą su aiškiai išryškinta galvute ir detalėmis, kurios perteikia natūralaus penio įspūdį. Tai padeda suteikti Jums ir Jūsų partneriui autentiškus pojūčius ir malonumo akimirkas.

Produkto informacija:

  • Realistiškas dizainas
  • Pailgina varpą 4 cm
  • Varpa 33% storesnė
  • Tuščiavidurė
  • Su reguliuojamais dirželiais
  • Medžiagos: silikonas, ABS, metalas, spandeksas

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 4 cm
Ilgis: Visas ilgis: 20 cm; įterpimo gylis: 15,6 cm
EAN kodas: 603912346220
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindas
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"X-Tensions 8'' Silicone Hollow Extension penio mova" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


X-tension 3 Vibrating Mega With Remote - tampri, vibruojanti penio mova, sukurta siekiant suteikti jums didesnį pasitikėjimą savi...
X-Tensions Silicone With Strap Nr.3 - itin tikroviška, rudos spalvos penio mova, maksimaliai padidins penio apimtis ir pridės ilgio. ...
Penio mova 8" Silicone Hollow Extension - inovatyvi ir kokybiška, sukurta tam, kad suteiktų didesnį dydį, ilgesnį pasitenkinimą ir na...