Classix Performance Cock Ring Set penio žiedas

Classix Performance Cock Ring Set penio žiedas kaina:

€ 9,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Classix Performance Cock Ring Set - penio žiedai suteikia Jums galimybę padidinti malonumą ir ilginti lytinio akto trukmę. Šis penio žiedų rinkinys leidžia Jums patirti intensyvesnę ir ilgesnę erekciją, tuo pačiu metu prailginant malonumo momentus.

Pagrindinės savybės:

  • Dvigubas paketas: Classix Performance Cock Ring Set įtraukia ne vieną, o du penio žiedus, kurie suteikia daugiau pasirinkimo galimybių ir eksperimentavimo laisvės.

  • Medžiaga: Classix Performance Cock Ring Set penio žiedai pagaminti iš aukštos kokybės, švelnios ir elastingos TPE medžiagos, kuri prisitaiko prie skirtingo dydžio penių. Tai užtikrina patogų ir saugų jų naudojimą.

  • Stipresnė erekcija: dėvint penio žiedą, suaktyvinama kraujotaka erekcijos metu, todėl Jūs galite mėgautis tvirtesne ir didesne erekcija, tuo pačiu metu sustiprindami malonumo pojūtį tiek Jums, tiek Jūsų partneriui.

  • Ilgalaikis naudingumas: šie penio žiedai puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Jie lengvai valomi ir ilgai išlaiko savo formą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: 2 cm
Prekės ženklas: Pipedream
Spalva (Color): Pilka
Gamintojas: Pipedream Produkts, LLC
EAN kodas: 603912760804

"Classix Performance Cock Ring Set penio žiedas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


STRETCHY COCKRINGS - Stiprūs ir ypatingai lankstūs penio žiedai, kurie nepaliks abejingų. Visi trys žiedai puikiai priglus prie Jūsų varpos ...
PowerRing Flexible Pr.04 - skaidrus ir tvirtas penio žiedas. Pratęskite seksualines linksmybes ilgesnį laiką, ir sustiprinkite malonumą, su ...
You2toys Cock Ring Set - 2 penio žiedai, skirtingų tekstūrų. Tvirtai apspaudžiantys varpą, taip suaktyvina kraujotaką, todėl varpa bus tvirt...