Ohmama Set 5 Silicone Rings penio žiedas

Ohmama Set 5 Silicone Rings penio žiedas kaina:

€ 6,90
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Ohmama Set 5 Silicone Rings - tai aukštos kokybės penio žiedų rinkinys, kuris sukuria naują intensyvumo lygį jūsų intymioms akimirkoms. Šis rinkinys yra puikus pasirinkimas norintiems praplėsti savo malonumo galimybes ir patirti itin įkvepiančias pojūčių aistros akimirkas.

Pagrindinės savybės:

  1. Aukštos kokybės silikonas: Ohmama Set 5 Silicone Rings penio žiedų rinkinys yra pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris yra švelnus, malonus ir visiškai saugus jūsų kūnui. Silikonas suteikia natūralų ir šiltą lietimo pojūtį, užtikrinantį komfortišką naudojimą.

  2. Stimuliacijos ir ištvermės didinimas: Penio žiedai ne tik padeda išlaikyti erekciją ilgesnį laiką, bet ir padidina kraujotaką, suteikiančią intensyvesnius pojūčius. Jie taip pat gali padėti pasiekti didesnį ištvermės lygį, suteikiantį ilgesnį malonumo laikotarpį.

  3. Lengvas naudojimas: Ohmama Set 5 Silicone Rings penio žiedai yra lengvai naudojami ir reguliuojami. Jie užtikrina patikimą laikymą be diskomforto, suteikdami jums pasitikėjimą ir patogumą.

  4. Šie penio žiedai yra 5 skirtingų tekstūrų, juos galima dėvėti po vieną, ar dėtis kelis vienu metu.

Ohmama Set 5 Silicone Rings penio žiedų rinkinys - tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praplėsti savo seksualinę patirtį, suteikti naujų pojūčių ir patirti išskirtines akimirkas su partneriu. Šis rinkinys atspindi aukštą kokybę ir dėmesį detalėms, užtikrinantį ne tik malonumą, bet ir patogumą bei saugumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8435565932886

"Ohmama Set 5 Silicone Rings penio žiedas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fifty Shades of Grey A Perfect O - klasikinio dizaino, juodas penio žiedas iš garsiosios 50 Shades of Grey kolekcijos. Švelnio...
TOY JOY clear penio žiedai 2vnt. - du švelnūs, tačiau stiprūs ir ypač tamprūs penio žiedai. TOY JOY clear pagaminti iš elasti&...
PowerRing Flexible Pr.02 - skaidrus ir tvirtas penio žiedas. Pratęskite seksualines linksmybes ilgesnį laiką, ir sustiprinkite malonumą, ...