Adore Mixed Flavours prezervatyvai

Adore Mixed Flavours prezervatyvai kaina:

€ 0,22
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Prisistatome Adore Mixed Flavours prezervatyvus – skonio išbandymas, kuris tikrai paliks Jums saldų prisiminimą! Įvairių skonių, kad galėtumėte mėgautis malonumu ir kartu išbandyti naujas patirtis. Adore Mixed Flavours prezervatyvai yra skirti ne tik apsaugoti, bet ir suteikti Jums ypatingą jausmą ir smagumą intymių akimirkų metu.

Adore Mixed Flavours pagrindinės savybės:

  1. Įvairūs skoniai - dėžutėje rasite įvairius skonius, nuo vaisių iki šokolado ar mentolio, leisiančius išbandyti naujas skonių kombinacijas.
  2. Saugumas ir patogumas - kiekvienas prezervatyvas yra pagamintas iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir atitinka aukštus saugumo standartus. Jie yra ploni, lankstūs ir lengvai užmaunami, užtikrinantys maksimalią patogumą naudojimo metu.

Nepamirškite naudoti prezervatyvų kiekvieną kartą, kai turite lytinių santykių, siekdami apsaugoti savo ir savo partnerio sveikatą. Adore Mixed Flavours prezervatyvai suteiks Jums ne tik apsaugą, bet ir skonį, kuris padarys jūsų intymias akimirkas dar saldesnes ir įsimintinesnes.

Išbandykite Adore Mixed Flavours prezervatyvus ir mėgaukitės įvairių skonių magija, kuri privers jus atsidėti ypatingiems ir įkvepiantiems intymiems santykiams!

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Vienetais
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Advena Ltd,
EAN kodas: 5060150688096

"Adore Mixed Flavours prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Euroglider - plonesni nei įprasti lateksiniai prezervatyvai. Šie Euroglider sargiai yra skaidrūs, tiesios formos su rezervuaru. Pagam...
Adore Extra Sure - natūralaus latekso, sutepti lubrikantu prezervatyvai lygiū paviršiumi. Adore Extra Sure prezervatyvai yra 19 cm il...
Prisistatome Adore Mixed Flavours prezervatyvus – skonio išbandymas, kuris tikrai paliks Jums saldų prisiminimą! Įvairių skonių...