Pjur Aqua 100 ml

€ 9,59

Pjur AQUA 100 ml - populiariausias ir vienas geriausių vandens pagrindu sukurtas lubrikantas iš Pjur. Natūralus, vandens pagrindo lubrikantas, neturintis jokių nereikalingų priemaišų ar dirgiklių. Tiesiog tai ko jums reikia.
Saugus naudoti kartu su visų rūšių prezervatyvais ir intymiais žaislais. Pjur Aqua 100 ml sukurtas Vokietijos gamintojų ir puikiai vertinamas visame pasaulyje! Patogioje pakuotėje, kurios pagalba lengva dozuoti reikiamo kiekį. Neriebus, tipstantis vandenyje ir lengvai nuplaunamas, netepantis rūbų ar patralinės.

  • Aukščiausios kokybės vandens pagrindo lubrikantas
  • Vokietijos dermatologų patikrintas ir rekomenduojamas
  • Puikus ir ilgalaikis slydimas
  • Natūralus, neriebus, nesukeliantis alergijos
  • Saugus naudoti su visų tipų prezervatyvais ir intymiais žaislais
  • Patogioje 100 ml talpoje Pjur Aqua lubrikantas

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 100
Sudėtis (Ingredientai): Aqua (Water), Glycerin, Ethoxydiglycol, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.
Prekės ženklas: PJUR
Kvapas: Bekvapis
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Pjur Group Luxembourg S.A., Liuksemburgas
EAN kodas: 827160100278

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00