Pjur Back Door Comfort 250 ml

€ 33,00
Išparduota

Pjur Back Door Comfort – lubrikantas, kuris suteikia malonumą ir komfortą Jūsų analiniams potyriams. Tai yra aukščiausios kokybės vandens pagrindo lubrikantas, kuris yra bekvapis, nesukelia diskomforto, o tiesiog suteikia Jums malonumą.

Šis lubrikantas turi savybę, suteikti ilgalaikę drėgmę, todėl Jūsų patirtis bus dar malonesnė. Lubrikantas yra gaminamas su specialiai sukurtais ingredientais, ypač švelnus idealiai tinkantis analiniam seksui. Be to, jis yra dermatologiškai patikrintas ir nekelia pavojaus Jūsų sveikatai.

Pjur Back Door Comfort lubrikantas taip pat yra labai ekonomiškas, nes jo pakanka labai mažo kiekio, kad jūs galėtumėte pasiekti norimą efektą. Jis taip pat lengvai nuplaunamas vandeniu ir nepalieka likučių ant Jūsų kūno ar drabužių. Šis lubrikantas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti naujų analinių potyrių ir ieško kokybiško ir patikimo lubrikanto. Pasitikėkite Pjur Back Door Comfort ir patirkite malonumą, kurio dar nejautėte.

Pjur Back Door Comfort pagrindinės savybės

  • Analinis lubrikantas vandens pagrindo
  • Lengvai nuplaunamas
  • Ilgai išliekantis
  • Be kenksmingų priedų
  • Saugus naudoti kartu su prezervatyvais ir sekso žaislais
  • Bekvapis
  • Tūris: 250 ml

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 250 ml
Prekės ženklas: PJUR
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Pjur Group Luxembourg S.A
EAN kodas: 0827160110239

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00