Pjur Woman Vegan 100 ml

€ 12,89

Pjur Woman Vegan 100 ml - lubrikantas yra veganiškas, nes jame nėra gyvulinės kilmės produktų ir jo gamyboje nebuvo atlikinėjama jokių testų su gyvūnais. Sukurtas specialiai moterims, kurioms trūksta natūralios dregmės kasdieniniame gyvenima ar lytinių santykių metu. Pjur Woman vegan palaiko normalią pH pusiausvyrą, puikiai drėkina ir apsaugo jūsų odą nuo nemalonių pojūčių ir pažeidimų. Specialiai moterims veganėms sukurtas lubrikantas kurios ieško ypatingai švaraus lubrikanto. Lubrikantas Pjur Woman Vegam yra pagamintas vokietijioje ir rekomenduojamas šios šalie dermatologų asociacijos. Saugus naudoti kiekvieną dieną, nes jame nėra jūsų odai kenkmingų priemaišų. Galite naudoti kartu su prezervatyvais ir sekso žaislais saugiai, ns jis pagamintas vandens pagrindu.

  • Veganiškas lubrikantas sukurtas vandens pagrindu
  • Vokietijos dermatologų patikrintas ir rekomenduojamas
  • Ilgai išliekantis, jautriai odai lubrikantas
  • Be kenksmingų priedų, galima naudoti kas dieną
  • Saugus naudoti kartu su prezervatyvais
  • 100 ml ekonomiškoje talpoje, moteriškas lubrikantas Pjur Woman Vegan

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 100 ml
Sudėtis (Ingredientai): Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Sodium Saccharin, Citric Acid
Prekės ženklas: PJUR
Kvapas: Bekvapis
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Pjur Group Luxembourg S.A
EAN kodas: 0827160113155

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00