SKYN Large prezervatyvai

SKYN Large prezervatyvai kaina:

€ 0,64
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Large prezervatyvai be latekso, pagaminti iš poliizopreno, didesnio dydžio nei įprasti SKYN prezervatyvai. Puikiai tiks tiems kuriems standartiniai SKYN prezervatyvai yra per maži. Prezervatyvai tinka turintiems alergija lateksui, nes yra pagaminti nenaudojant latekso iš sensoprene medžiagos. Ši medžiaga yra yra plonesnė ir tvirtesnė už lateksą, ir neturinti nemalonaus latekso kvapo. Aukščiausios kokybės Skyn Large prezervatyvai pigiau, tik mūsų el. parduotuvėje Prezervatyvai.net

SKYN Large prezervatyvai yra specialiai sukurti tiems, kurie ieško didesnio dydžio ir komforto intymiems aktyvumams. Šie prezervatyvai suteikia jums patogumą, saugumą ir natūralų jausmą, leisdamas jums mėgautis malonumu be jokių varžymų.

SKYN Large prezervatyvai pasižymi šiomis svarbiausiomis savybėmis:

  • Dydis ir patogumas: Šie prezervatyvai yra didesnio dydžio, kad atitiktų individualius poreikius. Jų didesnis plotis ir ilgis suteikia jums patogumą ir nevaržomą jausmą. Tai leidžia jums mėgautis intymumu be jokių diskomforto pojūčių.

  • Aukštos kokybės medžiagos: SKYN Large prezervatyvai yra pagaminti iš patikimo ir hipoalerginio poliizopreno, kuris yra latekso ir latekso kvapų nematančios alternatyvos. Ši medžiaga yra maloni ir švelni, todėl suteikia jums natūralumo ir jausmo patirtį intymių aktyvumų metu.

  • Saugumas ir patikimumas: SKYN Large prezervatyvai yra kruopčiai išbandyti ir atitinka aukštus tarptautinius saugumo standartus. Jie suteikia jums patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, užtikrinant jums ramybę ir saugumą.

  • Plonas ir jautrus dizainas: Šie prezervatyvai yra ploni ir jautrūs, leidžiantys jums jausti visus smulkmeniškus pojūčius intymių aktyvumų metu. Jų plona tekstūra užtikrina natūralumo pojūtį, o jautrumas padeda sukurti ypatingą artimumą su partneriu.

SKYN Large prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško didesnio dydžio ir komforto. Leiskite sau mėgautis malonumu ir patikimumu su SKYN Large prezervatyvais, kurie užtikrins jums saugią ir jaukią intymumo patirtį.

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-29 30-69 70-99
Kaina € 0,65 € 0,64 € 0,63 € 0,62
100-149 150-199 200+
€ 0,61 € 0,60 € 0,59

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 200
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,035
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės
Parduodama: Vienetais
Sertifikatai: CE 2797; ISO 23409:2011
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Lifestyles Healthcare Pte Ltd. Anglija

"SKYN Large prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Monikutee
2024-01-11 22:27

Puiki komybė, žema kaina +

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


SKYN Elite prezervatyvai
(5)
SKYN Elite prezervatyvai pagaminti iš labai minkstos, švelnios ir įnovatyvios medžiagos - polizopreno. Siekiant užtikrinti mak...
SKYN Cocktail Club - aromatizuoti prezervatyvai be latekso, populiariausių kokteilių skonio. Pagaminti iš polizopreno, beveik nepaste...
SKYN Large 3 vnt - šiek tiek didesnio dydžio SKYN prezervatyvas, pagamintas iš poliizopreno. Jeigu jums įprasto dydžio SKYN pr...