RFSU Grande XL 15 vnt. prezervatyvai

RFSU Grande XL 15 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 12,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

RFSU Grande XL 15 vnt. - didesnio dydžio prezervatyvai

RFSU Grande XL 15 vnt. - specialiai sukurti didesnio dydžio prezervatyvai, suteikiantys daugiau patogumo tiems, kurie yra apdovanoti didesniais išmatavimais. Šie prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės latekso, užtikrinantys saugumą ir patvarumą.

Pagrindinės savybės:

  • Didesnis dydis: puikiai tinka tiems, kuriems reikia daugiau vietos ir patogumo. Prezervatyvų ilgis yra 20 cm, o skersmuo - 6 cm.
  • Aukštos kokybės lateksas: pagaminti iš aukščiausios kokybės latekso, RFSU Grande XL prezervatyvai užtikrina patvarumą ir patikimą apsaugą.
  • Papildomai lubrikuoti: Prezervatyvai yra papildomai lubrikuoti, kad suteiktų sklandesnį ir malonesnį naudojimą.
  • Saugūs ir patvarūs: patikrinti ir atitinkantys visus saugumo standartus, šie prezervatyvai suteiks Jums ir Jūsų partneriui ramybę ir saugumą.

RFSU Grande XL prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško didesnio dydžio prezervatyvų be kompromisų dėl kokybės ir saugumo. Kiekvienoje pakuotėje yra 15 prezervatyvų, kurie yra specialiai sukurti didesniems pasididžiavimams, užtikrinantys patogumą ir malonumą kiekvienoje intymioje akimirkoje.

Pakuotėje: 15 vnt.

Patirkite didesnį komfortą ir saugumą su RFSU Grande XL prezervatyvais, sukurtais tiems, kuriems reikia daugiau vietos ir patogumo. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir papildomai lubrikuoti, šie prezervatyvai užtikrina ne tik patikimą apsaugą, bet ir malonią patirtį jums ir jūsų partneriui.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 200
Plotis (mm): 60
Sienelės storis (mm): 0,07
Parduodama: Dėžutėse po 15 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: RFSU AB. Sweden
Prekės ženklas: RFSU

"RFSU Grande XL 15 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Mixed Flavoured 48.vnt dėžutė - įvairių skonių aromatizuoti EXS prezervatyvai: colos, kramtomos gumos, braškių ir šokolado...
Sico prezervatyvų rinkinys 100 vnt. - skirtingų rūšių Sico prezervatyvai, už gerą kainą. Prezervatyvai pagaminti iš auk&scaron...
Durex Feel Thin Ultra 10 vnt. - šie prezervatyvai 20% plonesni už įprastus Durex prezervatyvus. Neturi nemalonaus latekso kvapo. Dėl ...