Dragon Power 9000 ejakuliacijai atitolinti

Dragon Power 9000 ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 19,09
Išparduota
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Dragon Power 9000 Delay Spray - specialus purškiklis, skirtas vyrų seksualinės ištvermės pagerinimui. Šis purškiklis yra suprojektuotas padėti vyrams atidėti ejakuliaciją, todėl lytinis aktas tampa ilgesnis ir malonesnis tiek jiems, tiek jų partneriams.

Pagrindinės šio prekės savybės:

  1. Ejakuliacijos atidėjimas: Dragon Power 9000 yra sukurtas tam, kad atidėtų ejakuliaciją, suteikiant jums daugiau kontrolės lytiniuose santykiuose. Tai gali padėti kovoti su per anksti pasireiškusia ejakuliacija.

  2. Padidina ištvermę: šio purškiklio naudojimas gali prailginti lytinių santykių trukmę, leisdamas jums mėgautis juo ilgiau ir pasiekti geresnius rezultatus lovoje.

  3. Patogus naudojimas: Dragon Power 9000 purškiklis purškiamas keletą kartų ant varpos odos 10 minučių prieš lytinį aktą, leidžiant jam įsigerti. Tai greitai veikiantis būdas pasirūpinti, kad jūsų lytiniai santykiai būtų ilgesni.

  4. Saugi sudėtis: dauguma šių purškiklių yra pagaminti iš saugių medžiagų, kurios nekenkia odai ar sveikatai. Pagrindinė veiklioji medžiaga preparate yra lidokainas, medicinos pasaulyje naudojamas anestetikas.

  5. Diskretiškas: purškiklis yra kompaktiškas ir diskretiškas, todėl jį galima lengvai nešiotis su savimi ir naudoti, kai reikia.

Prieš naudojimą svarbu perskaityti visus pridedamus nurodymus ir rekomendacijas, taip pat atlikti alergijos testą, kad išvengtumėte nepageidaujamų odos reakcijų. Dragon Power 9000 Delay Spray gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pagerinti savo seksualinę ištvermę ir pasiekti ilgesnius ir malonesnius lytinius santykiu

Specifikacija


Pagrindas:
Tūris: 15 ml
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Gamintojas: Dragon Power

"Dragon Power 9000 ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Orgie Xtra Time Delay Gel - itin efektyvus ir specialiai sukurtas produktas vyrams, norintiems prailginti intymias akimirkas ir užtikrinti i...
Pjur Superhero Spray - puiki išeitis jei norite prailginti intymius malonumus. Šio purškiklio dėka išvengtsite a...
Maxi Control Delay Wipes - specialios servetėlės vyrams, kurios sukuria unikalią galimybę pagerinti lytinį ištvermingumą ir kontroliu...