Maxi Control Gel Retardant ejakuliacijai atitolinti

Maxi Control Gel Retardant ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 22,90
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Maxi Control Gel Retardant - uždelsiantis gelis, specialiai sukurtas vyrams intymiai patirčiai pagerinti. Tai yra gelis, kuris suteikia natūralų ir patikimą būdą kontroluoti ejakuliacijos proceso laiką. Tai puikus pasirinkimas vyrams, kurie siekia išlaikyti kontroliuojamą tempą ir mėgautis ilgesne ir intensyvia intymumo patirtimi su savo partneriu.

Pagrindinės savybės:

  1. Efektyvus veikimas: Maxi Control Gel Retardant yra sukurtas tam, kad padėtų atidėti orgazmą ir išlaikyti ilgiau lytinį aktą. Tai suteikia jums ir jūsų partneriui galimybę mėgautis ilgesne ir intensyvia intymia patirtimi.

  2. Natūralus ir nesukeliantis diskomforto: Šis gelis yra pagamintas iš natūralių medžiagų, todėl jis nesukelia nejautrumo ar diskomforto. Jis leidžia išlaikyti natūralų pojūtį ir malonumą, kartu suteikdamas galimybę išlaikyti kontroliuojamą tempą.

  3. Greitas veikimas: Maxi Control Gel Retardant pasižymi greitu veikimu, tad jį lengva naudoti. Tai puiki pasirinkimo tiek reguliariam naudojimui, tiek ypatingoms progoms.

  4. Patikimas ir saugus: Jis yra dermatologiškai patikrintas ir saugus naudoti.

  5. Diskretus ir patogus naudoti: Maxi Control Gel Retardant yra pateikiamas patogioje, diskretiškoje pakuotėje, kurią galima lengvai pasiimti su savimi, kur bebūtumėte.

 

Specifikacija


Pagrindas:
Tūris: 60 ml
EAN kodas: 3760221496422
Gamintojas: Labophyto. Prancūzija
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Maxi Control Gel Retardant ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Voulez-Vous Desensitizing Gel Sex On The Beach 30 ml - uždelsiančio poveikio aromatizuojantis gelis. Produktas pagamintas iš natūrali...
Pjur MED Pro-Long Spray - seksualinei vyro ištvermei prailginti. Šis purškiklis vyrams yra unikalus tuo, kad jo veikli...
EXS Delay Spray+ - uždelsiantis purškilis vyrams, su patobulinta formule. Užmirškite "greitukus" susigrąžinkite pasitikėjimą s...