Orgie Xtra Time Delay Gel ejakuliacijai atitolinti

Orgie Xtra Time Delay Gel ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 17,80
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Orgie Xtra Time Delay Gel - itin efektyvus ir specialiai sukurtas produktas vyrams, norintiems prailginti intymias akimirkas ir užtikrinti ilgesnę malonumo patirtį. Šis unikalus gelis puikiai atitinka vyriškus poreikius, suteikiant galimybę valdyti ejakuliacijos momentą ir leidžiantis mėgautis ilgesnėmis akimirkomis lovoje.

Svarbiausios savybės:

  1. Išskirtinė formulė: Orgie Xtra Time Delay Gel sukurtas specialiai, kad padėtų prailginti ejakuliacijos momentą ir pagerinti lytinį aktą. Jo sudėtyje esantys natūralūs ingredientai, kaip Ginkgo Biloba ir Damiana ekstraktai, leidžia sumažinti varpos jautrumą, neprarandant malonumo pojūčių.

  2. Lengvai naudojamas: Orgie Xtra Time Delay Gel yra lengvai naudojamas. Jį reikia švelniai įtrinti ant varpos odą, šiek tiek laiko palaukti, kol produktas įsigeria, ir tuomet galite mėgautis ilgesniais intymumo momentais.

  3. Saugus ir patikimas: Orgie Xtra Time Delay Gel yra pagamintas iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių, kurios yra saugios ir efektyvios. Jis ne tik padeda prailginti malonumo akimirkas, bet ir suteikia pasitikėjimo jausmą, žinant, kad naudojate saugų produktą.

Orgie Xtra Time Delay Gel yra tobula priemonė tiems vyrams, kurie siekia prailginti ir praturtinti savo intymias akimirkas. Tai yra diskretiškas ir efektyvus pasirinkimas, padedantis suteikti ilgesnią ir nepakartojamą malonumo patirtį, kartu stiprindamas jūsų pasitikėjimą ir ryšį su partneriu.

Specifikacija


Tūris: 15 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Gamintojas: Prom Beauty LDA
EAN kodas: 5600298351195

"Orgie Xtra Time Delay Gel ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Secret Play Delay Gel - gelis specialiai sukurtas vyrams, siekiant prailginti lytinį aktą ir suteikti nepakartojamą malonumą tiek jums, tiek...
Dragon Power 9000 Delay Spray - specialus purškiklis, skirtas vyrų seksualinės ištvermės pagerinimui. Šis pu...
Pjur Superhero Delay Serum 20 ml - specialumas gelis-serumas, kuris sumažina varpos jautrumą ir prailgina lytinį aktą. Šio serumo dėk...