STUD 100 Delay Spray

€ 19,99

STUD 100 Delay Spray For Men - itin dideliu veiksmingumu pasižymintis preaparatas, atitolinantis vyro ejakuliaciją. Jei turite bėdų dėl per greito sėklos išsiveržimo, tai šis purškiklis-uždelsėjas yra kaip tik jums!

Priešlaikinė ejakuliacija - itin dažna problema su kuria gali susidurti bet kokio amžiaus vyras. Dėl šio sutrikimo,  seksualinio gyvenimo kokybė dažnai ženkliai suprastėja o kartais apskritai būna sugadinta.

Norintiems susigrąžinti intymaus gyvenimo malonumą bei mėgautis ilgesniais meilės žaidimais, visiškai saugus preparatas Stud 100 Delay Spray bus geriausias pasirinkimas.

Kodėl verta rinktis Stud 100 Delay Spray?

Kaip minėjome - priešlaikinė ejakuliacija yra itin dažna seksualinė problema su kuria susiduria vyrai. Pagrindinis jos požymis - ejakuliacija įvykstanti per greitai, esant visiškai minimaliai stimuliacijai.

Su šia bėda gali susidurti gali susidurti bet kokio amžiaus vyras, nepriklausomai nuo jo turimos seksualinės patirties..

Stud Delay Spray 100 - visiškai saugus, natūralus ir kliniškai patvirtintas produktas padedantis atitolinti ejakuliaciją ir mėgautis seksu su savo partnere ilgą laiką. Pagrindinė veiklioji medžiaga preparate yra lidokainas (9,6%), itin plačiai medicinos pasaulyje naudojamas anestetikas.

Šis komponentas padeda sumažinti varpos jautrumą, taip atitolinant vyro ejakuliaciją ir užtikrinant ilgesnius meilės žaidimus. Su Stud 100 Delay Spray For Men purškikliu, greitai pamiršite savo turėtas ejakuliacijos problemas.

STUD 100 Delay Spray naudojimas

  • Purškite ant varpos galvutės 5 - 15 minučių prieš lytinį aktą.
  • Per vieną kartą neviršykite 7 papurškimų
  • Per 24 valandas griežtai neviršykite 24 papurškimų (tai yra maksimali dienos dozė).

Iš viso buteliuke yra 120 fiksuotų dozių. Stud 100 Delay Spray yra visiškai saugus naudoti su bet kokios rūšies prezervatyvais, todėl puikiai tiks oralinei, vaginalinei ar analinei sueičiai.

Produktas buvo išbandytas su populiariausių gamintojų prezervatyvais ir atitinka BS tyrimo protokolą.

STUD 100 Delay Spray šalutiniai poveikiai

Purškalo Stud 100 Delay Spray negalima naudoti jei:

  1. Šiuo metu turite tam tikrą odos uždegimą. Lidokainas - visiškai saugus anestetikas, tačiau kartais gali sukelti odos papildomą paraudimą ar odos sudirginimą.
  2. Jūsų partnerė yra nėščia
  3. Turėjote ar iki dabar turite problemų su kepenimis ar inkstais
  4. Esate vyresnio amžiaus. Tokiu atveju prieš vartojimą būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Poveikis

Stipriausias (Rekomenduojame)

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Parduodama: Dėžutėse po 1 vnt.
Tūris: 12 g
Prekės ženklas: DELAY
Sudėtis (Ingredientai): Isopropyl Myristate, Stearic Acid, 2-(2-Ethoxyethoxy) ethanol and fragrance. Active Ingredient: Lidocaine Base USP 9.6% w/w. (approximately 10 mg. Per spray)
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Gamintojas: Pound International Ltd. Anglija
EAN kodas: 348132100206

Komentarai ir įvertinimai


Tomasss
2023-03-15 16:35

Vertas dėmesio produktas. Tikrai puikiai atlieka savo darbą.

Danas
2022-10-25 11:17

Jau keletą metų perku šį puirškiklį. Tikrai padeda +++++

Gediminas
2022-08-31 11:55

Šitas tikrai veikia

Matas
2022-08-04 09:42

10 balų

Darius
2022-08-01 11:18

Tikrai veiksmingas. Rekomenduoju!!!!

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00