Viamax Delay Caps 60 kaps. ejakuliacijai atitolinti

Viamax Delay Caps 60 kaps. ejakuliacijai atitolinti kaina:

€ 38,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Viamax Delay 60 Caps - maisto papildas vyrams, kuris padeda atidėti kulminacijos laiką seksualinės veiklos metu. Natūralių papildo ingredientų dėka, organizme suaktyvinamas serotoninas, hormonas didžiąja dalimi atsakingas už vyro patiriamą orgazmą ir ejakuliaciją.

Jei turite problemų su ejakuliacijos kontrole ar jos atitolinimu, šis preparatas gali būti puikus sprendimas padėsiantis pagerinti jūsų intymaus gyvenimo kokybę neprarandant patiriamų pojūčių.

Norimi rezultatai pasireiškia maždaug 7-14 dienų laikotarpyje, na o geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduotume tęsti Viamax Delay Caps maisto papildo vartojimą kasdien 30 dienų.

Tai - natūralus maisto papildas vyrams, sukurtas Švedijoje.

Delay caps 60 sudėtis ir veikliosios medžiagos

Pagrindinis šio maisto papildo vyrams komponentas - L-triptofanas, viena iš pagrindinių aminorūgščių atsakingų už hormono serotonino gamybą, tiesiogiai atsakingo už vyro ejakuliacijos kontrolę ir patiriamą orgazmą. Visiškai natūralios, augalinės kilmės sudėtis užtikrina vartojimo saugumą ir ilgalaikį norimą poveikį - ejakuliacijos atitolinimą seksualinės veiklos metu.

Sudėtinės preparatos dalys ir augaliniai ekstraktai:

  • Paupinis lapainis - 400 mg
  • Kurkuliga - 200 mg
  • Žvakys - 100 mg
  • Gutaperčinė eukomija - 100 mg
  • E171
  • Ryžių miltai
  • Silikono dioksidas
  • Galvijų želatina
  • Glicerinas.

Kaip vartoti Delay caps 60?

Vartokite po 2 kapsules per dieną kartu su dideliu kiekiu vandens. Verta atsiminti, jog tai yra maisto papildas vyrams sudėtyje turintis žolelių, mineralų ir aminorūgščių, todėl nenaudokite jo kaip maisto pakaitalo.

Norint sumažinti šalutinio poveikio riziką, neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikykite produktą vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį kitą maisto papildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Produkto šalutiniai poveikiai

Kai kuriais atvejais maisto papildas gali sukelti mieguistumą pirmosiomis vartojimo dienomis. Rekomenduojame papildą vartoti prieš miegą, vengti jo vartojimo prieš sėdant prie vairo ar imtis kitos veiklos kur itin svarbus budrumas.

Mieguistumas praeina po maždaug 1-2 valandų.

Grynasis kiekis: 40 g (60 kapsulių)

Gamintojas Powertabs: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia

Specifikacija


Pagrindas:
Sudėtis (Ingredientai): Common Curculigo Rhizome 200 mg, Under Leaf Pearl 400 mg, Desertliving Cistanche 100 mg, Chinese Rubber Tree 100 mg. Other ingredients: Bovine Gelatin, E171, Rice Flour, Silicon Dioxide, Glycerin.
Parduodama: Dėžutėse po 60 vnt.
Prekės ženklas: DELAY
Ypatingos savybės: Atitolina ejakuliaciją
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Viamax. Švedija
EAN kodas: 4742902010768

"Viamax Delay Caps 60 kaps. ejakuliacijai atitolinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Delay prezervatyvų rinkinys 20 vnt. - ejakuliaciją atitolinantys prezervatyvai sukurti tam, kad ilgiau galėtumėte mėgautis meilės žaidimais....
Tauro Delay Spray - uždelsėjas vyrams, norintiems pratęsti savo seksualinį malonumą. Aukštos konsentracijos Tauro Delay Spray pu...
Peineili Delay Spray purškiklis padėsiantis išvengti per greito sėklos išsiveržimo. Vyriška, efektyvi priemonė p...