SKYN Original prezervatyvai

SKYN Original prezervatyvai kaina:

€ 0,55
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Original prezervatyvai be latekso. Pagaminti iš polizopreno prezervatyvai yra plonesni bei tvirtesni, nei lateksiniai prezervatyvai. Neturi nemalonaus latekso kvapo, tinka alergiškiems lateksui žmonėms. SKYN Original prezervatyvai internetu protingas pasirinkimas tiems, kas taupo savo brangų laiką bei pinigus. Pasiūlysime žemiausia kainą Lietuvoje bei greitą, konfidencialų pristatymą. Mūsų parduotuvėje SKYN Original prezervatyvai kainuoja pigiau!

SKYN Original prezervatyvai yra šiuolaikiška ir inovatyvi apsaugos priemonė, sukurti tam, kad suteiktų jums aukštą komfortą ir jausmą natūralumo intymių aktyvumų metu. Šie prezervatyvai, pagaminti iš revoliucinio poliizopreno, pasižymi itin plona ir elastinga struktūra, leidžiančia jausti natūralumą ir artimumą.

SKYN Original prezervatyvai turi kelias pagrindines savybes

  • Natūralus jausmas: Šie prezervatyvai yra be latekso, tad jie suteikia jums natūralumo pojūtį, o jų plona ir elastinga tekstūra leidžia jausti visus smulkmeniškus pojūčius. Tai padeda sukurti tikrą ir artimą ryšį su partneriu, neprarandant patikimos apsaugos.

  • Išskirtinės savybės: SKYN Original prezervatyvai yra alergijų ir latekso jautrumo neturinčios alternatyvos. Jie yra itin malonūs ne tik dėl natūralumo pojūčio, bet taip pat dėl ypatingo švelnumo, kuris suteikia papildomą komfortą ir malonumą intymiems aktyvumams.

  • Patikimas saugumas: SKYN Original prezervatyvai yra tinkamai išbandyti ir patvirtinti, atitinkantys aukštus tarptautinius standartus. Jie suteikia patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų, užtikrinant jums ramybę ir saugumą.

  • Lubrikantas: Kiekvienas SKYN Original prezervatyvas yra padengtas kokybišku lubrikantu, kuris suteikia sklandų slinkimą ir didina jūsų patogumą intymumo akto metu. Tai padeda sumažinti trinties pojūtį ir užtikrina malonią patirtį.

SKYN Original prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia natūralumo, patogumo ir patikimos apsaugos intymumo aktyvumams. Leiskite sau jausti intymių aktyvumų malonumą ir pasitikėjimą su SKYN Original prezervatyvais, kurie suteiks jums nepakartojamas ir saugias intymias akimirkas.

Taip pat žiūrėkite visus SKYN prezervatyvus →

Kainų lentelė


Kiekis 1-19 20-39 40-49
Kaina € 0,55 € 0,53 € 0,52
50-99 100-149 150+
€ 0,50 € 0,49 € 0,48

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Poliizopreno
Ilgis (mm): 185
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0.035
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Be latekso, ypatingai ploni
Sertifikatai: CE 2797; ISO 23409:2011
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Lifestyles Heathcare Pte Ltd. Anglija
Prekės ženklas: SKYN gamintojo prekės

"SKYN Original prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Mikas
2024-01-27 17:12

Gera kaina

Marius
2024-01-13 12:09

Tomas
2023-12-20 19:31

Geriausi!

Daina
2023-06-08 10:52

Patys geriausi, beja daug pigiau, nei prekybos centruose.

Vitoldas
2022-08-24 11:13

Puiki kaina ir kokybė

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


SKYN Cocktail Club - aromatizuoti prezervatyvai be latekso, populiariausių kokteilių skonio. Pagaminti iš polizopreno, beveik nepaste...
SKYN Elite 10 vnt. dėžutė - prezervatyvas pagamintas iš patentuotos medžiagos vadinamos polizopreno. Siekiant užtikrinti maksimalų ko...
SKYN prezervatyvų rinkinys 35vnt. - prezervatyvų be latekso rinkinys. Visi SKYN Prezervatyvai yra be latekso, Jie yra itin ploni, specialiai...