SKYN Excite Orgasmic Gel stimuliuojantis gelis

SKYN Excite Orgasmic Gel stimuliuojantis gelis kaina:

€ 9,45
El. paštas Mažiausios kainos garantija

SKYN Excite Orgasmic Gel For Woman - specialiai moterims sukurtas stimuliuojantis orgazminis gelis, padėsiantis greičiau pasiekti orgazmą. Malonumų viršūnė bus pasiekta greičiau, o jausmas bus intensyvesnis bei stipresnis. Ar gali būti geriau? Ant piršto galiuko išspauskite vieną „SKYN® Excite“ gelio dozatoriaus kiekį, tada švelniai masažuokite intymius bei jautrius taškus. Tepkite pagal poreikį. Šis SKYN Excite Orgasmic Gel for Women orgazminis gelis yra saugus naudoti kartu su visų tipų prezervatyvais. Paįvairinkite savo intymius žaidimus su šiuo puikiu SKYN Excite Orgasmic geliu.

Ingridientai: Išgrynintas Vanduo, Propilenglikolis, Hidroksietilceluliozė, L'argininas, Citrinos rūgštis, Mentolis, Metilparabenas.

Šis Orgazminis gelis SKYN Excite Orgasmix Gel nėra kontracepcija ir jo sudėtyje nėra spermicido. Suvartoti per 3 mėnesius po atidarymo. Visada perskaitykite etiketę. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 15 ml
Sudėtis (Ingredientai): Išgrynintas Vanduo, Propilenglikolis, Hidroksietilceluliozė, L'argininas, Citrinos rūgštis, Mentolis, Metilparabenas.
Ypatingos savybės: Žadina aistrą, stimuliuoja.
EAN kodas: 3532281666004
Sertifikatai: CE
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Ansell Healthcare. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: SKYN

"SKYN Excite Orgasmic Gel stimuliuojantis gelis" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


X Power Hard-On Gel - gelis vyrams, erekcijai stiprinti. Dėl gelio sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų Jūsų erekcija taps standesnė ir tvirt...
JoyDivision Penisex XXL Extreme Cream 100 ml stimuliuojantis kremas, specialiai sukurtas vyrams, kad padėtų sustiprinti erekciją ir apimtis ...
ProVirilia Gel - gelis skirtas vyrams, norintiems sustiprinti penio jautrumą. Jeigu jum sunku pasiekti orgazmą, o galbūt jūsų erekcija trunk...