SKYN Excite Orgasmic Gel

€ 9,45

SKYN Excite Orgasmic Gel For Woman - specialiai moterims sukurtas stimuliuojantis orgazminis gelis, padėsiantis greičiau pasiekti orgazmą. Malonumų viršūnė bus pasiekta greičiau, o jausmas bus intensyvesnis bei stipresnis. Ar gali būti geriau? Ant piršto galiuko išspauskite vieną „SKYN® Excite“ gelio dozatoriaus kiekį, tada švelniai masažuokite intymius bei jautrius taškus. Tepkite pagal poreikį. Šis SKYN Excite Orgasmic Gel for Women orgazminis gelis yra saugus naudoti kartu su visų tipų prezervatyvais. Paįvairinkite savo intymius žaidimus su šiuo puikiu SKYN Excite Orgasmic geliu.

Ingridientai: Išgrynintas Vanduo, Propilenglikolis, Hidroksietilceluliozė, L'argininas, Citrinos rūgštis, Mentolis, Metilparabenas.

Šis Orgazminis gelis SKYN Excite Orgasmix Gel nėra kontracepcija ir jo sudėtyje nėra spermicido. Suvartoti per 3 mėnesius po atidarymo. Visada perskaitykite etiketę. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 15 ml
Sudėtis (Ingredientai): Išgrynintas Vanduo, Propilenglikolis, Hidroksietilceluliozė, L'argininas, Citrinos rūgštis, Mentolis, Metilparabenas.
Ypatingos savybės: Žadina aistrą, stimuliuoja.
EAN kodas: 3532281666004
Sertifikatai: CE
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Ansell Healthcare. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: SKYN

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00