Body Dock Lap Strap Strap-on

Body Dock Lap Strap Strap-on kaina:

€ 70,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Body Dock Lap Strap - patogus strap-on diržas kojai. Paprastai pritvirtinamas, dirželiai dedami ant šlaunies, ir prie siurbtuko tvirtinamas jūsų pasirinktas dildo. Body Dock Lap Strap strap-on diržas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS, silikono, ir poliamido medžiagų, kurios yra saugios kūnui ir lengvai valomos. Jis suteiks jums ilgalaikį malonumą ir patirtį be jokių kompromisų.

Body Dock Lap Strap pagrindinės savybės:

  • Patogumas ir pritaikomumas - šis strap-on diržas yra puikiai pritaikytas prie jūsų formų. Galite reguliuoti apimtį, kad būtų užtikrintas patogus ir saugus tvirtinimas. Elastingi ir reguliuojami dirželiai užtikrins patogumą naudojimo metu.
  • Universali galimybė - Body Dock Lap Strap diržas tinka daugybei įvairių dildo ir vibratorių su siurbiamuoju pagrindu. Galite lengvai prisegti savo mėgstamus prietaisus ir patirti naujus malonumus tiek savo paties, tiek savo partnerio džiaugsmui.
  • Stabilumas ir tvirtumas - šio diržo konstrukcija užtikrina didelį stabilumą ir tvirtumą naudojimo metu. Galite būti tikri, kad Jūsų pasirinktas prietaisas liks tvirtai pritvirtintas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Diametras Ø: Prijungimo plokštės skersmuo: 8,6 cm
Ilgis: Dirželio apimtis reguliuojama nuo 61 cm iki 76,2 cm
Prekės ženklas: Pipedream
Spalva (Color): Juoda
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream, JAV
EAN kodas: 603912774009

"Body Dock Lap Strap Strap-on" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Penio mova 8" Silicone Hollow Extension - inovatyvi ir kokybiška, sukurta tam, kad suteiktų didesnį dydį, ilgesnį pasitenkinimą ir na...
Real Rapture Air Feeling Black 8 - tikroviškai atrodantis,tuščiaviduris falas, su dirželiais. Puikiai tinkamas su erekcija pro...
Body Dock Original - patogus strap-on diržas, su reguliuojamais dirželiais. Body Dock Lap Strap strap-on diržas yra pagamintas iš auk...