Intense Hollow Strap-on 16 cm Strap-on

Intense Hollow Strap-on 16 cm Strap-on kaina:

€ 28,90
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Intense Hollow Strap-on 16 cm - aukštos kokybės, tuščiaviduris dildo su strap-on diržais, kuris suteikia nepakartojamų potyrių. Šis strap-on yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori įtraukti naujus aspektus į savo intymų gyvenimą ir pasiekti naujus malonumo lygius kartu su savo partneriu ar partnerėmis.

Pagrindinės savybės:

Įvairiapusiškumas: Intense Hollow Strap-on yra įvairiapusiškas žaislas, kuris gali būti naudojamas tiek moterims, tiek vyrams.

Stiprus vakuumas: Šis strap-on turi stiprią vakuumo sistemą, kuri užtikrina saugų ir tvirtą fiksavimą, suteikiant patogumą ir pasitikėjimą intymių akimirkų metu. Tai taip pat leidžia jums dėmesį sutelkti į malonumą.

Reguliuojama juosta: Intense Hollow Strap-on turi reguliuojamą juostą, kuri suteikia jums galimybę tinkamai pritaikyti žaislą pagal savo kūno formą ir dydį. Tai užtikrina patogumą ir stabilumą, suteikdamas jums pilną laisvę judėti ir išbandyti įvairius pozos ir kampus.

Medžiagos kokybė: Šis strap-on dildo yra pagamintas iš aukštos kokybės TPR medžiagų, kurios užtikrina saugumą ir patogumą naudojimo metu. Intense Hollow Strap-on buvo sukurtas su dideliu dėmesiu detalėms ir funkcionalumui, siekiant suteikti jums neįtikėtiną patirtį.

 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Diametras Ø: 3 cm
Ilgis: 16 cm
Prekės ženklas: Intense Toys gamintojo prekės
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8435565939045

"Intense Hollow Strap-on 16 cm Strap-on" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fetish Fantasy 6 Hollow Rechargeable - tuščiaviduris, realistiškų formų, vibruojantis dildo su dirželiais. Turintis 10 vibraci...
Body Dock Original - patogus strap-on diržas, su reguliuojamais dirželiais. Body Dock Lap Strap strap-on diržas yra pagamintas iš auk...
Intense Hollow Strap-on 16 cm - aukštos kokybės, tuščiaviduris dildo su strap-on diržais, kuris suteikia nepakartojamų po...