Fleshlube Cooling

€ 11,89

Fleshlube Cooling - aukščiausios kokybės intymiems reikalams skirtas lubrikantas su gaivinančiu efektu. Šis vandens pagrindo lubrikantas suteikia malonų šalčio pojūtį ir padeda sumažinti diskomfortą lytinio akto metu. Fleshlube Cooling yra pagamintas iš specialiai parinktų sudedamųjų dalių, todėl jis yra saugus naudoti ir tinka net jautriai odai. Šis lubrikantas nesukelia alerginių reakcijų ir yra puikus pasirinkimas norint pagerinti lytinį aktą.

Fleshlube Cooling tinka naudoti su prezervatyvais, sekso žaislais ir visais kitais intymiais prietaisais. Lubrikantas yra nealergizuojantis, todėl jį gali naudoti visi, kurie nori pagerinti savo lytinį gyvenimą. Šis produktas neturi jokių dirginančių sudedamųjų dalių ir yra lengvai nuplaunamas vandeniu. Be to, jo gaivinančioji formulė suteiks ypatingai malonius pojūčius lytinio akto metu. Įsigykite Fleshlube Cooling ir patirkite neįtikėtiną malonumą!

Fleshlube Cooling pagrindinės savybės

  • Vėsinimo efektas
  • Vandens pagrindo
  • Ilgalaikis tepimas
  • Lengvai nuplaunamas
  • Tūris: 100 ml

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 100 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Fleshlight International S.L.
EAN kodas: 8428508034976

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00