Fleshlight Vibro masturbatorius

Fleshlight Vibro masturbatorius kaina:

€ 81,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fleshlight Vibro masturbatorius: intensyvus malonumas ir vibruojanti stimuliacija.

Išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės medžiagos ir moksliškai suprojektuota vibracijos sistema - tai yra Fleshlight Vibro masturbatorius. Šis pasakiškas sekso žaislas sukurtas siekiant suteikti nepaprastą malonumą vyrams. Tai tikrai neįprastas patirčių šaltinis, kuris įtrauks jus į malonumo verpetus, kurie iki šiol buvo neįmanomi.

Pagrindinės savybės:

  • Vibracijos plačiame spektre: masturbatoriaus dizainas leidžia lengvai išimti movą iš dėklo. Tada, pasinaudoję pridėtomis vibruojančiomis kulkomis, įstatykite jas į specialias atitinkamas ertmes. Šios kulkos suteiks jums itin stiprią vibraciją, kuri padidins malonumą išnaudodamos visą masturbatoriaus potencialą.

  • Išskirtinė medžiaga: masturbatorius pagamintas iš Fleshlight patentuotos "SuperSkin" medžiagos, kuri yra nepaprastai tiksliai suprojektuota atkartoti tikrąją odą. Tai ne tik labai malonu prisiliesti, bet ir puikiai išlaiko šilumą, imituojant jūsų kūno temperatūrą.

  • Realistiškas dizainas: masturbatoriaus išorė atkartina tikrąją moters kūno formą, o vidus pasižymi gumbuota ir tekstūruota struktūra, kuri suteikia itin realistiškas pojūčius.

  • Patogus naudojimas: Fleshlight Vibro masturbatorius yra labai patogus ir lengvai valdomas. Jis turi specialią rankenėlę, kuri leidžia jums patogiai jį laikyti ir reguliuoti stimuliacijos greitį.

Fleshlight Vibro masturbatorius tai tarsi kelionė į malonumo pasaulį su nepaprastomis vibracijomis ir realistiškais pojūčiais. Tai puikus pasirinkimas tiek vyrams, turintiems patirties su Fleshlight masturbatoriais, tiek tiems, kurie nori pirmą kartą išbandyti šio tipo žaislą. Pasiruoškite atrasti visiškai naują malonumo lygį su Fleshlight Vibro masturbatoriumi.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE, ABS
Ilgis: 25,5 cm
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: Fleshlight masturbatoriai vyrams
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Fleshlight International S.L. Ispanija
EAN kodas: 810476017347

"Fleshlight Vibro masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Jesse Capelli Pocket Pussy - tikroviškas masturbatorius, sukurtas specialiai tam, kad jūsų malonumo patirtis būtų nepakartojama. &Sca...
Fleshlight Girls Eva Lovia - tai nepaprastas masturbatorius, kuris leidžia jums patirti fantastinį malonumą su porno žvaigžde Eva Lovia. &Sc...
Calexotics Cheap Thrills The Showgirl - masturbatorius yra aukštos kokybės, sukurtas specialiai tam, kad jūsų malonumo patirtis būtų ...