Pipedream Extreme Flip Me Over masturbatorius

Pipedream Extreme Flip Me Over masturbatorius kaina:

€ 25,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pipedream Extreme Flip Me Over - masturbatorius yra aukščiausios kokybės, kompaktiškas sekso žaislas, sukurtas su vienu tikslu - suteikti jums nepakartojamą malonumą. Tai ne tik masturbatorius, tai yra kelionė į naujas malonumo galimybes.

Dvi įsiskverbimo angos - jame yra dvi įsiskverbimo angos, minkšta makšties anga ir sandari analinė anga. Vienos angos dizainas orientuotas į intensyvią stimuliaciją, tuo tarpu kita anga suteikia švelnesnę patirtį. Tai leidžia jums pasirinkti, kurią patirtį norite išbandyti, ir eksperimentuoti.

Realistiškas dizainas: Pipedream Extreme Flip Me Over masturbatorius pasižymi realistišku dizainu. Jis juntamas natūraliai ir puikiai telpa rankoje, suteikia jums komforto jausmą.

Patogus naudojimas: šis žaislas yra lengvai naudojamas. Jums tereikia švelniai patepti lubrikantu ir pradėti mėgautis. Jis taip pat lengvai prižiūrimas - po naudojimo, tiesiog nuplaukite jį šiltu vandeniu ir leiskite jam išdžiūti. Tai patogus būdas pasiekti didesnį malonumą.

Medžiaga: Pipedream Extreme Flip Me Over masturbatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės TPE medžiagos, kuri yra nekenksminga jūsų odai ir lengvai valoma. Tai yra patikimas ir ilgaamžis žaislas, kuris tarnaus jums ilgą laiką.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: 6,4 cm
Ilgis: 12,7 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
EAN kodas: 603912362329
Tinkamas lubrikantas: Visų tipų
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream
Prekės ženklas: Pipedream

"Pipedream Extreme Flip Me Over masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Baile Baby Pussy - ergonomiškai suprojektuotas masturbatrius, kuris suteikia nepakartojamą malonumo patirtį. Tai lengvai naudojamas m...
Realistixxx Real Style III - realistiškas masturbatorius su sėdmenimis. Turintis dvi įsiskverbimo angas, vaginalinę ir analinę, taip ...
PDX Discreet Stroker Milk Me Honey - vaginalinis masturbatorius diskretiškame dėkle. Jo universalus dydis ir dizainas užtikrina, kad ...