Svakom Phoenix Neo 2 porų vibratorius

Svakom Phoenix Neo 2 porų vibratorius kaina:

€ 99,29
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Phoenix Neo 2 vibratorius - malonumo ir atsipalaidavimo šaltinis.

Šis išskirtinai gražaus dizaino, prabangus vibratorius suteikia nepakartojamo malonumo pojūčius. Phoenix Neo 2 yra aukščiausios kokybės intymus žaislas, sukuriantis intensyvius ir jaudinančius vibruojančius potyrius.

Phoenix Neo 2 pagrindinės savybės:

  1. Galingi vibracijos režimai - Phoenix Neo 2 vibratorius pasižymi daugybe įvairių vibracijos režimų, kurie leidžia atrasti idealų pojūtį ir pasidžiaugti begale malonumo galimybių. Galite eksperimentuoti su skirtingomis vibracijomis, intensyvumo lygiais ir ritmais, atsižvelgdami į savo nuotaiką ir norus.
  2. Valdomas mygtuku, kuris yra ant klitoriui skirto galiuko arba atsisiuntus specialią „Svakom“ programėlę į išmanųjį įrenginį. 
  3. Lankstus ir švelnus - Šis vibratorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, švelnios silikono medžiagos, užtikrinančios komfortą ir lengvą naudojimą. Jo lankstumas leidžia lengvai pritaikyti prie kūno formų, o minkštas paviršius suteikia malonumo pojūtį ir lengvą glisavimą.
  4. Patogus naudojimas - Phoenix Neo 2 turi patogią rankenos formą, kuri leidžia Jums patikimai laikyti ir valdyti vibratoriaus judesius. Taip pat turi lengvai pasiekiamą valdymo mygtuką, kad galėtumėte keisti vibracijos režimus arba sustabdyti vibraciją pagal savo poreikius.
  5. Vibratorius taip pat turi tylų veikimą, kuris užtikrina diskretiškumą ir konfidencialumą. Galite mėgautis malonumu žinodami, kad jis veikia tyliai ir privačiai.

Phoenix Neo 2 vibratorius - tai puikus pasirinkimas norint atrasti naujus malonumo lygius ir išpildyti savo slaptus troškimus. Jis skirtas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vartotojams, siekiantiems pagerinti savo intymių akimirkų patirtį.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,4 cm
Ilgis: 11,8 cm
Spalva (Color): Raudona
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 6959633134559
Atsparus vandeniui: Taip
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Svakom Design USA Limited, JAV
Prekės ženklas: Svakom gamintojo prekės

"Svakom Phoenix Neo 2 porų vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pretty Love Catalina - aukščiausios kokybės, elegantiškas vibratorius, kuris leis Jums atrasti naujus potyrius, bei padės pasi...
Black Velvets Couple's Vibrator - vibratorius poroms, su 2 galingais varikliais, ir net 20 vibracijos rėžimų. Stimuliuoja abiejų partnerių e...
Lovense Lush 2 - išmanusis kiaušinėlis, vibratorius, kuris suteiks įspūdingą malonumą jūsų intymiuose solo žaidimuose ar net k...