Vibruojančios kelnaitės Fetish Fantasy vibratorius

Vibruojančios kelnaitės Fetish Fantasy vibratorius kaina:

€ 82,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fetish Fantasy 10 Funktion Remote Fantasy Panty - vibruojančios kelnaitės moterims. Patraukli ir efektyvi priemonė, kuri suteikia neeilinį malonumą. Šis produktas yra sukurtas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jis yra patvarus ir ilgaamžis. Šiame komplekte rasite universalaus dydžio kelnaites su įstatomu dildo, galinga vibruojančia kulka ir nuotolinį valdymo pultelį.

Fantasy Panty suformuotas pagal kūno linijas, todėl jis yra labai patogus ir pritaikomas kiekvienam kūno tipui. Kelnaitės pagamintos iš minkštos ir elastingos medžiagos, kuri neapriboja judesių ir suteikia maksimalų patogumą. Įstatomas dildo pagamintas iš silikono, kulka iš ABS plastiko, medžiagos yra saugios, ir higieniškos.

Fantasy Panty sekso žaisliukas yra aprūpintas bevieliu nuotolinio valdymo pulteliu, kuris suteikia vartotojui maksimalią laisvę ir patogumą. Diskretiškas sukurtas taip, kad net nesimatytų po drabužiais.

Fantasy Panty turi 10 skirtingų funkcijų, kurios leidžia vartotojui patirti nepakartojamą malonumą ir pojučių intensyvumą. Vibracija yra galinga, bet tuo pačiu metu subtili, todėl vartotojas gali mėgautis intensyviais pojūčiais, bet tuo pat metu ir išlaikyti diskretiškumą.

Ši priemonė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško naujų malonumo patirčių ir nori išbandyti kažką naujo. Fantasy Panty yra moderni, efektyvi ir patogi priemonė, kuri suteikia vartotojui nepakartojamą malonumo patirtį.

Video naudojimo instrukcija

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Spalva (Color): Juoda
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 603912333510
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream. JAV
Prekės ženklas: Pipedream

"Vibruojančios kelnaitės Fetish Fantasy vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Sevencreations Penis P-Shape N1 vibratorius - šis vibratorius yra labai tikroviškas. Pagamintas iš lankstaus, ir mink&s...
Vibra Lotus Silicone Classics Black Vibrator - šis 20 cm ilgio juodos spalvos vibratorius akį patraukia savo itin realistiška ...
Vibe Therapy Tri - puikus klasikinis vibratorius su trimis nepriklausomais varikliukais, jūsų slapčiausioms fantazijoms tenkinti. Vibratoriu...