Intense Shelki Anal Plug M analinis žaislas

Intense Shelki Anal Plug M analinis žaislas kaina:

€ 22,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Leiskitės į naują malonumo lygį su Intense Shelki Anal Plug M - aukščiausios kokybės analinis kaištis, sukurtas suteikti didžiulį malonumą ir neeilinį patyrimą kiekvienam, kuris trokšta tyrinėti savo intymumo ribas. Šis violetinės spalvos, didesnio dydžio kaištis, praturtintas šiuolaikinių technologijų ir aukštos kokybės medžiagų, įtrauks jus į intensyvią malonumo kelionę.

Pagrindinės Intense Shelki Anal Plug M savybės:

  • Su saugiu pagrindu: Intense Shelki Anal Plug M kaištis turi kristalu puoštą, platesnį pagrindą, tai suteiks saugumą naudojimo metu.

  • Elegantiškas dizainas: šiuolaikinių dizaino principų pagrindu sukurta forma ir linijos suteikia ne tik estetinę išvaizdą, bet ir puikų funkcionalumą. 

  • Aukštos kokybės medžiagos: Intense Shelki Anal Plug M kaištis pagamintas iš aukštos kokybės, hipoalerginio silikono, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir saugumą Jūsų kūnui. Lankstus, bet su idealiu kietumu.

  • Ergonomiškas: įdomus ir ergonomiškas dizainas leidžia kaiščiui puikiai prisitaikyti prie kūno formos, suteikiant Jums natūralų ir patogų pojūtį.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,5 cm
Ilgis: 8 cm
Spalva (Color): Violetinė
Prekės ženklas: Intense Toys gamintojo prekės
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Atsparus vandeniui: Taip
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8425402157053

"Intense Shelki Anal Plug M analinis žaislas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Renegade Bomba Small - analinis kaištis yra puikus pasirinkimas norintiems įžengti į analinio malonumo pasaulį arba papildyti savo ja...
Leiskitės į naują malonumo lygį su Intense Shelki Anal Plug L - aukščiausios kokybės analinis kaištis, sukurtas suteikti didži...
Anal Fantasy Vibrating Reach Around - išlenktos formos, vibruojantis prostatos masažuoklis. Sukurkite išskirtinį analinį ...