Lelo Bruno analinis žaislas

Lelo Bruno analinis žaislas kaina:

€ 154,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Lelo Bruno - aukščiausios kokybės prostatos masažuoklis, skirtas vyrams, kurie ieško didesnio intymumo patyrimo. Išskirtinis ir išraiškingas vibruojantis analinis kaištis, kurio forma yra subtili, tačiau intensyvi. Jo dydis yra optimalus ir užtikrina visišką malonumą, o skirtingų vibracijų pasirinkimas suteiks daug malonių pojūčių. LELO Bruno analinis kaištis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės silikono ir metalo, ir yra lengvai valomas. Jis turi įvairias vibracijų funkcijas, kurios padės jums pasiekti aukštą orgazmo lygį. Tai yra vienas iš populiariausių ir labiausiai pageidaujamų prostatos masažuoklių rinkoje.

Pagrindinės LELO Bruno savybės

  • Intensyvi forma: subtili, tačiau intensyvi forma užtikrina visišką pilnumo jausmą ir suteikia malonias vibracijas.

  • Optimalus dydis: LELO Bruno dydis yra optimalus, kad būtų patogu naudoti ir užtikrina aukštą malonumo lygį.

  • Įvairios vibracijų funkcijos: LELO Bruno turi daugybę vibracijų funkcijų, kurios padeda pasiekti aukštą orgazmo lygį.

  • Aukštos kokybės medžiagos: LELO Bruno pagamintas iš aukščiausios kokybės medicininio, saugaus latekso ir metalo, todėl yra patvarus ir lengvai valomas.

  • Vertinamas ir mėgstamas vartotojų: LELO Bruno yra nepriekaištingos kokybės produktas, kuris vertinamas ir mėgstamas daugelio vyrų.

  • Sukurtas vyrams, bet puikiai tinka ir moterims.

  • Jo ilgis yra 14 cm, o maksimalus diametras yra 3,5 cm. Tai yra vidutinio dydžio prostatos masažuoklis, kuris tinka daugumai vyrų.

Ar jaučiate nuobodulį savo seksualiniame gyvenime? Ar norite patirti naują malonumo lygį, tačiau nežinote, kaip tai padaryti? Tada LELO Bruno prostatos masažuoklis yra tai, ko jums reikia! Šis aukščiausios kokybės masažuoklis subtilią, tuo pačiu ir intensyvią formą. Tai yra prostatos masažuoklis, kuris tinka daugumai vyrų, turintis optimalų dydį, kad būtų patogu naudoti. Išbandyk naujus pojūčius!

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3,5 cm
Ilgis: 14 cm
Prekės ženklas: LELO gamintojo prekės
Spalva (Color): Juoda
Atsparus vandeniui: Dalinai atsparus
Gamintojas: LELO AB. Švedija
EAN kodas: 7350075022456

"Lelo Bruno analinis žaislas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Doc Johnson Classic Butt Plug Smooth Small - klasikinis žaislas analiniam seksui, skirtas pradedantiesiems. Lašo formos, idealiai tin...
JOLIE Pleasures analinis kaištis - pagaminti iš tvirtos, tačiau lanksčios TPE gumos. Jų paviršius yra slidus, tad su lu...
Leiskitės į naują malonumo lygį su Intense Shelki Anal Plug M Black- aukščiausios kokybės analinis kaištis, sukurtas sute...