Rebel Naughty Finger Prostate Vibe analinis žaislas

Rebel Naughty Finger Prostate Vibe analinis žaislas kaina:

€ 28,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija
 
Rebel Naughty Finger Prostate Vibe - piršto formos, prostatos masažuoklis. Tai įspūdingas prietaisas, kuris ne tik subtiliai deriną įvairias malonumo sritis, bet ir suteikia nepakartojamą patirtį kiekvienam, norinčiam tyrinėti savo intymius norus. Švelnus ir ergonomiškas, sekso žaisliukas tapo nepakeičiamu įrankiu kiekvieno intymumo entuziasto kolekcijoje.

Pagrindinės Rebel Naughty Finger Prostate Vibe savybės:

  • Prostatos stimuliacija: ergonominis dizainas ir specialiai pritaikyta forma suteikia intensyvią prostato stimuliaciją, praturtindama Jūsų malonumo patirtį.

  • Vibracijų galimybės: mėgaukitės įvairiomis vibracijų funkcijomis, reguliuojamomis pagal jūsų pageidavimus. Tai suteiks jums pilną valdžią virš jūsų malonumo kelionės.

  • Saugus ir švelnus silikonas: kaištis pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris yra hipoalergiškas ir saugus kūnui. Jis švelniai prisitaiko prie kūno formos, užtikrindamas patogumą ir lengvą naudojimą..

  • Elegantiškas ir diskretiškas: stilingas ir diskretiškas dizainas suteikia priemonei moderią ir elegantišką išvaizdą, leisdama Jums ja mėgautis nepastebimai.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 2,5 cm
Ilgis: 13,8 cm
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Baterija: 1 x AAA
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Grosshandel GmbH. Vokietija
EAN kodas: 4024144639380

"Rebel Naughty Finger Prostate Vibe analinis žaislas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Ibiza Remote Control Anal Plug M- yra išskirtinis vibruojantis analinis kaištis, sukurtas tam, kad teiktų ypatingas ir jaudina...
Pretty Love Backie - vibruojantis prostatos masažuoklis. Žaisliukas stimuliuoja prostatą ir tarpvietę vienu metu, ir turi 30 vibracijos...
Ibiza Remote Control Anal Plug S - yra išskirtinis vibruojantis analinis kaištis, sukurtas tam, kad teiktų ypatingas ir jaudin...