Svakom Primo

€ 61,99

Svakom Primo Warming Plug Vibrator - vibruojantis bei šildantis analinis kaištis, pagamintas iš aukščiausios kokybės antialerginio, švelnaus silikono. Šis kaištis puikiai tiks tiek vyrams, tiek ir moterims. Analinis kaištis tturi nuotolinio valdymo pultelį ir 5 skirtingus vibravimo režimus. Svakom Primo Warming Plug Vibrator ypatingas tuom, kad analinio kaiščio antgalyje turi įmontuottą šildymo funkciją, kuri gali būti įjungta arba išjungta. Analinis žaisliukas sušyla iki malonios 38 laipsnių temperatūros.

  • 5 vibracijos režimai
  • Šildymo funkcija iki 38°C
  • Su nuotolinio valdymo pulteliu
  • Galima įkrauti per USB kabelį

Svakom Primo Warming Plug Vibrator analinis kaištis yra įkraunamas usb kabeliu, turi ypatingai švelnią ir minkštą "Soft Touch" paviršiaus tekstūra ir platų pagrindą. Stimuliuoja prostatą su 5 tyliais, vibracijos režimais. Taip pat šį kaištį galite naudoti ir vaginalinei ar G taško stimuliacijai. 

Komplekte yra USB įkrovimo laidas, nuotolinio valdymo pulto baterijos ir saugojimo maišelis. Žaisliuko ilgis 12 cm, įterpimo gylis 10 cm, Ø 1,7-2,6 cm. Silikonas su PU danga, ABS.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 1,7-2,6 cm
Ilgis: 10 cm
Spalva (Color): Juoda
EAN kodas: 6959633124659
Atsparus vandeniui: Taip
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Svakom Deign USA Limited. JAV
Prekės ženklas: Svakom

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00