Jamyjob Dameron masturbatorius

Jamyjob Dameron masturbatorius kaina:

€ 69,85
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Jamyjob Dameron - vyriškas masturbatorius, tai puikus pasirinkimas norint patirti nepaprastą malonumą ir atskleisti savo slaptus norus. Tai sekso žaisliukas, kuris apvija jūsų varpą švelniu silikonu ir sukuria nuostabias vibracijas. Jums nereikės stumti, spausti ar trinti - tiesiog atsiložkite ir mėgaukitės.

Pagrindinės savybės:

  • Variklio galingumas - Jamyjob Dameron turi galingą variklį, kuris sukuria neprilygstamą vibracijos ir siurbimo pojūtį. Šis sekso žaisliukas apgaubia jūsų varpos galvutę ir suteikia intensyvią stimuliaciją.

  • Vibracijos rėžimas - sekso žaisliukas turi 5 vibracijos režimus, nuo švelnaus pulsavimo iki intensyvios vibracijos, todėl puikiai prisiderinsite, pagal savo poreikius.
  • Patogumas ir lengvumas - šio masturbatoriaus naudojimas yra nepaprastai patogus ir paprastas. Jį galima valdyti viena ranka arba visiškai be rankų, suteikiant jums lengvą ir malonų patyrimą.

  • Siurbimo efektas - šis masturbatorius yra aprūpintas pažangia technologija, suteikiančia siurbimo efektą, kuris suteikia ypatingą patirtį ir stimuliaciją.

  • Medžiaga - šis masturbatorius pagamintas iš aukštos kokybės silikono, ir yra ypač minkštas liesti, todėl suteikia neprilygstamą komfortą.
  • Atsparus vandeniui - Jamyjob Dameron yra vandeniui atsparus, todėl galėsite jį naudoti duše ar vonioje, pridedant dar daugiau smagumo jūsų intymiam patyrimui.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: Visas 9 cm; Vidinis: 3 cm
Ilgis: Visas ilgis: 26 cm; įterpiamas ilgis: 13 cm
Spalva (Color): Raudona
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 8435566041310
Atsparus vandeniui: Taip
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Jamyjob Dameron masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Zolo Warming Dome - unikalus įkraunamas vyriškas masturbatorius su šildymo funkcija. Šis sekso žaisliukas yra inovatyvu...
Pretty Love Ozzy - masturbatorius vyrams, sukuria nepakartojamą aistros ir malonumo derinį. Su viliojančia, tikroviška vidine anga, k...
Pipedream PDX Elite Tip Teazer Power Pump - masturbatorius ir penio pompa du viename. Intensyviai stimuliuoja jautrų varpos galiuką  (o...