Svakom Alex masturbatorius

Svakom Alex masturbatorius kaina:

€ 95,98
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Atraskite naują malonumo lygį su Svakom Alex - pažangiu ir inovatyviu masturbatoriumi, sukurtu vyrų malonumui. Šis aukštos kokybės sekso žaisliukas siūlo realistišką patirtį su pažangiomis funkcijomis, kurios suteiks nepakartojamus pojūčius kiekvieną kartą.

Pagrindinės Svakom Alex savybės:

  1. Realistinis dizainas: Svakom Alex yra sukurtas siekiant atkartoti tikrus pojūčius, su itin minkšta ir elastinga TPE medžiaga, kuri prisitaiko prie Jūsų kūno.

  2. 7 vibracijos režimai: Pasirinkite iš septynių skirtingų vibracijos režimų, kad atrastumėte savo mėgstamiausią ir pasiektumėte aukščiausią malonumo tašką.

  3. Automatinis režimas: Svakom Alex turi integruotą automatinio judėjimo režimą, kuris suteikia natūralią, rankų nereikalaujančią patirtį, leisdžiant Jums visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis.

  4. Ergonomiškas dizainas: Patogus ir ergonomiškas dizainas leidžia lengvai laikyti ir naudoti masturbatorių, užtikrinant komfortą ir kontrolę.

  5. Įkraunama baterija: Galinga, įkraunama ličio baterija leidžia ilgai mėgautis prietaisu be pertraukų. Pridedamas USB įkrovimo laidas užtikrina patogų ir greitą įkrovimą.

  6. Diskretiškumas ir lengva priežiūra: Diskretiškas dizainas ir lengvai valoma struktūra suteikia patogumą ir saugumą naudoti. Išimamas įdėklas leidžia lengvai valyti ir palaikyti higieną.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE, ABS
Ilgis: 33 cm
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Spalva (Color): Juoda
Sertifikatai: CE
Prekės ženklas: Svakom gamintojo prekės

"Svakom Alex masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Satisfyer Men Heat Vibration - elegantiškas masturbatorius vyrams, sukuriantis itin malonius, orlinio sekso pojūčius. Šis seks...
PDX Elite Roto-Teazer - aukščiausios kokybės vibruojantis masturbatorius, kuris siūlo nepakartojamą malonumą. Šis s...
CalExotics Optimum Power Pulsar Stroker - vyriškas, elektrinis masturbatorius, suteiksiantis neapsakomai malonias pulsacijas ir vibra...