Fleshlight Turbo Thrust masturbatorius

Fleshlight Turbo Thrust masturbatorius kaina:

€ 69,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fleshlight Turbo Thrust - oralinį seksą imituojantis masturbatorius, sukuria aukščiausią malonumą ir išskirtinį patyrimą. Fleshlight Turbo Thrust ne tik atitiks jūsų lūkesčius - jis juos viršys, suteikdamas nepaprastą pojūčių įvairovę ir malonumą.

Pagrindinės savybės:

  • Revoliucinės formos dizainas: Fleshlight Turbo Thrust turi unikalų ir modernų dizainą, primenantį orlaivio variklį. Ši formų kombinacija sukūrė inovatyvią struktūrą, kuri suteikia nepaprastą stimuliaciją ir pojūčių įvairovę.

  • 3 įsiskverbimo lygiai: šis sekso žaisliukas turi naujovišką įsiskverbimo angą, kuri suteikia intensyvų siurbimo efektą.
  • Intensyvus reljefas: vidinė struktūra, sukurta su intensyviais reljefais ir įvairia stimuliacine tekstūra, kuri leis jums patirti skirtingus pojūčius nuo kiekvieno įsiskverbimo.

  • Patogi naudojimo patirtis: Fleshlight Turbo Thrust ne tik puikiai tinka laikyti rankoje, bet ir turi reguliuojamą galą, leidžiantį pasirinkti patį optimaliausią stimuliacijos lygį.

  • Aukštos kokybės medžiagos: naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, garantuojančios ilgaamžiškumą ir malonumą. Šis masturbatorius pagamintas iš patentuotos "SuperSkin" medžiagos, kuri atkuria realų odos pojūtį.

  • Lengvai valomas: Fleshlight Turbo Thrust dėl išimamos vidinės movos, yra lengvai valomas po kiekvieno naudojimo. Tai užtikrina ilgalaikę švarą ir puikiai išlaikytą autentiškumą.

Kodėl Fleshlight Turbo Thrust gali būti Jūsų nepakeičiamas draugas?

Fleshlight Turbo Thrust yra ne tik masturbatorius, tai yra malonumo kūrėjas, kuris įneš į jūsų gyvenimą naujų pojūčių ir malonumo akcentų. Jo modernus dizainas ir realistiški pojūčiai privers jus pamiršti apie rutiną ir leis pajusti tai, kas yra tikras malonumas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPE
Diametras Ø: tamprus
Ilgis: 25 cm
Prekės ženklas: Fleshlight masturbatoriai vyrams
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Fleshlight International S.L. Ispanija
EAN kodas: 810476011192

"Fleshlight Turbo Thrust masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Svakom Robin masturbatorius - tai išskirtinio dizaino, aukštos kokybės ir pažangių technologijų žaislas, kuris suteiks Jums ne...
PDX Elite Moto Stroker - automatinis masturbatorius, suteikiantis oralinio sekso pojūčius. Patogus, lengvai naudojamas PDX Elite Moto S...
Zolo Warming Dome - unikalus įkraunamas vyriškas masturbatorius su šildymo funkcija. Šis sekso žaisliukas yra inovatyvu...