Wyne Masturbator 5 masturbatorius

Wyne Masturbator 5 masturbatorius kaina:

€ 142,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Wyne Masturbator 5 - aukštos kokybės, stimuliuojantis masturbatorius, sukurtas siekiant suteikti vyrams aukščiausią pasitenkinimo lygį. Šis prietaisas sujungia inovatyvų dizainą su patogumu ir autentiška patirtimi, leisdamas Jums išbandyti įspūdingus pojūčius. Wyne Masturbator 5 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia išskirtinumo ir aukštos kokybės, jis idealiai išpildys Jūsų lūkesčius.

Wyne Masturbator 5 išsiskiria šiomis svarbiausiomis savybėmis:

  1. Ergonominis dizainas: Šis masturbatorių turi išskirtinį, ergonomišką dizainą, lengvai laikomas rankoje suteikia patogumą bei kontrolę naudojimo metu. Jis yra lengvai laikomas ir valdomas, užtikrinant malonų ir patogų naudojimą.

  2. Reališki pojūtčiai: Wyne Masturbator 5 yra sukurtas su realistiška vidine tekstūra, kuri atkuria autentiškus pojūčius, bei suteikia stimuliaciją, panašų į tikrą seksą, ir leidžia Jums patirti intensyvias malonumo akimirkas.

  3. Sukimosi į kairę ir į dešinę funkcijos, traukos funkcijų 10 režimų, užtikrins visapusišką varpos stimuliavimą.
  4. Masturbatorius pagamintas iš aukštos kokybės, minkšto ir saugaus silikono, kuris yra hipoalergiškas, bekvapis ir lengvai valomas, užtikrinantis patogumą ir higieną naudojimo metu.

  5. Patvari konstrukcija: Wyne Masturbator 5 yra gaminamas iš patvarios ir ilgaamžės konstrukcinės medžiagos. Tai reiškia, kad Jūs galėsite mėgautis šiuo masturbatoriumi ilgą laiką ir džiaugtis malonumu.

  6. Pridedamos ausinės puikiai papildys itin tikrovišką patirtį, dėl skleidžiamų seksualių dejonių.
  7. Diskretus ir lengvai saugojamas: Masturbatorius turi patrauklią išvaizdą, todėl jį lengva saugoti ir nešiotis keliaujant. Tai suteikia Jums galimybę pasinaudoti juo, kur tik norite, ir patirti malonumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Diametras Ø: 2 cm (tamprus)
Ilgis: 28,8 cm
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 4024144128235
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: OV-GROSSHANDEL, GERMANY
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Wyne Masturbator 5 masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pretty Love Ozzy - masturbatorius vyrams, sukuria nepakartojamą aistros ir malonumo derinį. Su viliojančia, tikroviška vidine anga, k...
CalExotics Optimum Power Pulsar Stroker - vyriškas, elektrinis masturbatorius, suteiksiantis neapsakomai malonias pulsacijas ir vibra...
PDX Elite Moto Stroker - automatinis masturbatorius, suteikiantis oralinio sekso pojūčius. Patogus, lengvai naudojamas PDX Elite Moto S...