Fatish Fantasy Nipple Pleasure Cups

Fatish Fantasy Nipple Pleasure Cups kaina:

€ 35,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fatish Fantasy Nipple Pleasure Cups - tai spenelių stimuliatorius, sukurtas tam, kad suteiktų malonumą mėgstantiems spenelių stimuliavimą. Šis rinkinys susideda iš dviejų minkštų silikoninių taurių, kurios pritvirtinamos prie spenelių ir suteikia stiprų vakuumą. Tai padidina jautrumą, o speneliai tampa dar jautresni ir lengviau stimuliuojami.

Šie stimuliatoriai labai paprasto naudojimo - tiesiog pritvirtinkite prie spenelių ir pradėkite siurbti, kol pajusite malonumą. Taurelės lengvai pritvirtinamos ir pašalinamos, todėl jas galite naudoti savo fantazijoms įgyvendinti tiek solo žaidimuose, tiek su partneriu.

Fetish Fantasy Nipple Pleasure Cups yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta spenelių stimuliavimą ir ieško paprasto, bet efektyvaus būdo patirti naują malonumą. Šie stimuliatoriai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, o jų dydis ir forma yra pritaikyti spenelių formai, užtikrinant patogų ir saugų naudojimą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Spalva (Color): Skaidri
Prekės ženklas: Fetish Fantasy
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream Products
EAN kodas: 603912357769

"Fatish Fantasy Nipple Pleasure Cups" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXCITING vibrating sucker makšties pompa - tai moteriškas masažuoklis ir treniruoklis. Šis sekso žaisliukas susidaranči...
Vibrating Vagina Sucker - vaginos siurbimo puodelis sujungtas su vibruojančiu kiaušinėliu, kuris ne tik vibruos bet ir pumpuos orą, s...
Svakom Emma - moteriškas masažuoklis, su kiškučio formos antgalis-galvute. Šis šildantis žaisliukas idealiai sti...