Energizer AAA

Energizer AAA kaina:

€ 8,29
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Energizer AAA - 8 AAA baterijos, aukštos kokybės ir patikimos energijos šaltinis, skirtas įvairiems elektromagnetiniems prietaisams ir elektronikos įrangai. Šios baterijos pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, suteikia reikiamai galios ilgalaikiam naudojimui, ir intensyviam energijos sunaudojimui.

- Tipas: AAA šarminis

- Įtampa: 1,5V

Energizer AAA baterijų savybės:

  1. Ilgaamžiškumas: Energizer AAA baterijos pasižymi ilgaamžiškumu, todėl jas galite naudoti ilgą laiką be baimės, kad jos greitai išsikraus. Tai reiškia, kad elektroniniai prietaisai veiks patikimai ir nepriekaištingai, o Jums nereikės nuolat keisti baterijų.

  2. Aukštas našumas: Šios baterijos yra sukuriamos taip, kad pasiūlytų aukštą našumą ir efektyvumą. Jos teikia stabilų ir patikimą energijos tiekimą, užtikrindamos, kad Jūsų įrenginiai veiktų tinkamai ir suteiktų reikiamą galios tiekimą.

  3. Patikimumas: Energizer yra žinoma baterijų gamintoja, turinti ilgametę patirtį ir griežtus kokybės kontrolės standartus. Tai reiškia, kad galite pasitikėti jų baterijomis ir žinoti, kad jos atitiks ar net viršys jūsų lūkesčius.

  4. Universali paskirtis: Energizer AAA baterijos tinka daugumai elektromagnetinių prietaisų, tokiam kaip žaislai, nuotolinio valdymo pulteliai, laikrodžiai, garso ir vaizdo įrangos prietaisai bei daug kitų. Tai yra patogus ir universalus energijos šaltinis, kuris užtikrina, kad jūsų įrenginiai veiktų be gedimų.

  5. Patogus naudojimas: Energizer AAA baterijos yra lengvos ir kompaktiškos, todėl patogiai tinka į bet kurį baterijų lizdą. Jūs galite lengvai juos keisti ir turėti papildomas baterijas, kad būtumėte pasiruošę energijos tiekimui, kai to prireiks.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 8 vnt.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Gamintojas: Energizer
EAN kodas: 7638900410662

"Energizer AAA" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Lelo Tantra Feather Teaser - švelnaus plunksnų botagėlis, skirtas įtraukti į Jūsų intymųjį gyvenimą naujų pojūčių. Ši priemonė...
Lelo Smart Wand 2 Medium Deep Rose - prabangus masažuoklis, galingesnis nei, bet kuris kitas įkraunamas Massager rinkoje. Vidutinio dydžio L...
Extase Sensuel Orale Passion - oralinis gelis, jausmingam malonumui. Idealiai tinka masažui, ar oraliniam stimuliavimui. Užtepus ant lūpų Ex...