Intense Fetish Erotic Playset 1 BDSM ir fetišui

Intense Fetish Erotic Playset 1 BDSM ir fetišui kaina:

€ 27,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Intense Fetish Erotic Playset 1 - erotinis rinkinys, sukurtas tyrinėti malonumo gelmes suaugusiųjų pasaulyje. Šis rinkinys sujungia esminius jaudinimo ir jausmingumo elementus: antrankius, akių raištį ir botagėlį, kuris yra pagamintas iš aukštos kokybės veganinės odos.

Intense Fetish Erotic Playset 1 pagrindinės savybės:

  • Antrankiai: suteikia patirties suvaržymo ir paklusnumo srityje, leisdami jums atsiduoti meilės žaidimų komfortui ir saugumui.
  • Akių raištis: prideda paslapties ir laukimo akcento, sustiprindamas kiekvieną pojūtį ir leisdamas jums prisiminti jaudinantį jausmų pasaulį.
  • Veganinės odos botagėlis: prideda provokacijos ir jaudinimo elemento, leisdamas jums tyrinėti dominavimo ir paklusnumo žaidimus su intensyvumu ir kūrybiškumu.

Kiekvienas šio erotinio rinkinio elementas buvo sukurtas INTENSE FETISH, kad suteiktų nepamirštamą jausmingą patirtį. Nesvarbu, ar jūs atrandate naujas intymaus ryšio formas, ar plėtojate savo malonumo horizontus, Intense Fetish Erotic Playset 1 kviečia jus tyrinėti savo fantazijas ir geismo pasaulį.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Dibtinė oda, nailonas
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: Intense Toys gamintojo prekės
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8435566041457

"Intense Fetish Erotic Playset 1 BDSM ir fetišui" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fifty Shades Of Grey Jaw Bound To You - burnos kaištis su reguliuojamu dirželiu, skirtas intiguojantiems BDSM žaidimams. Fifty S...
Amazing Pleasure Sex Toy Kit - fetišo rinkinys, skirtas trokštantiems naujų prieskonių savo miegamajame. Šiame kokybi&s...
Fetish Submissive Flogger - juodas veganiškos odos botagėlis, puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirk...