PDX Fap-O-Matic Pro masturbatorius

PDX Fap-O-Matic Pro masturbatorius kaina:

€ 160,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

PDX Fap-O-Matic Pro - automatinis masturbatorius su sėklidžių stimuliatoriumi, sustiprinkite savo intymų gyvenimą su PDX Fap-O-Matic Pro masturbatoriumi. Tai ne tik prietaisas, tai yra malonumo patirties kūrėjas, kuris atskleis jums visiškai naujas malonumo galimybes.

Pagrindinės PDX Fap-O-Matic Pro savybės:

  • Automatinis variklis: Fap-O-Matic Pro turi unikalų automatinį variklį, kuris lengvai prisitaiko prie jūsų norimo ritmo.

  • Realistiška vidinė tekstūra: įdomi ir realistiška vidinė tekstūra suteiks autentišką pojūtį, lyg būtumėte tikroje intymumo akimirkoje.

  • Sėklidžių stimuliavimas: šiame stimuliatoriuje yra daug minkštų stimuliuojančių taškų, kurie suteiks malonų masažo jausmą.
  • Pasirinkimo galimybės: galite pasirinkti iš skirtingų 10 vibracijos lygių, ir iš automatiškai besikeičiančių 5 siurbimo režimų.

  • USB įkrovimas: USB įkrovimas užtikrina nepriekaištingą naudojimą be pertraukų.

  • Lengva Priežiūra: Prižiūrėti Fap-O-Matic Pro yra lengva, užtikrinant ilgaamžiškumą ir higieniškumą.

  • Valdymas: šį masturbatorių galite lengvai valdyti tiesiai ant žaisiuko, keisdami nustatymus ir kontroliuoti savo malonumą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas, ABS
Diametras Ø: 1,5 - 5,1 cm
Ilgis: 26,8 cm; įterpimo ilgis 12,7 cm
Spalva (Color): Juoda
Prekės ženklas: PDX gamintojo prekės
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream International. JAV
EAN kodas: 603912774849

"PDX Fap-O-Matic Pro masturbatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


PDX Elite Vibrating Roto-Teazer - galingas masturbatorius, kuris visą darbą atliks už Jus. Šis naujo dizaino masturbatosius turi dvi ...
Pipedream Extreme Vibrating Ass - realistiškas liemens masturbatorius vyrams, su vibravimo funkcija. Šuniuko pozą atvaizdfuoja...
Fleshlight Allen King - tai itin realistiška analinis masturbatorius sukurtas iš intymių Allen King vietelių, puikiai patenkin...