Durex Play Warming 50ml

€ 6,25

Durex Play Warming 50 ml - šis lubrikantas maloniai šildo jus ten, kur jį užtepsite. Vandens pagrindu sukurtas šildantis lubrikantas jūsų intymiems malonumams paįvairinti. Nustebinkitę bei sušildykitę savo partnerę su Durex Play warming lubrikantu. Šis lubrikantas yra neriebus, bekvapis ir nepaliekanhtis dėmių ant jūsų rūbų ar patalinės. Durex Warming lubrikantas sušildys jūsų intymius taškus ir suteiks neišdildomų pojūčių. Šis lubrikantas pagamintas iš natūralių ingredientų, jo gamyboje nenaudojami flatatai ar kitos alergiją galinčios sukelti medžiagos. Atkartoja natūralios drėgmės slydimą, bei palaiko natūralų pH. Ko gero populiariausias šildantis lubrikantas, kurį būtina išbandyti!

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 50 ml
Sudėtis (Ingredientai): Propylene Glycol, Glycerin, Aqua, Hydroxyethylcellulose, Benzoic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin
Kvapas: Bekvapis
EAN kodas: 5038483234556
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. UK
Prekės ženklas: Durex

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00