Durex Arouser

€ 0,49

Durex Arouser - tai aukščiausios kokybės stimuliuojantys prezervatyvai. Bangeles išdėstytos skirtingose vietose, kad suteiktų dar daugiau malonumo Jūsų partnerei. Jei ieškote prezervatyvų nelygiu paviršiumi, tai siūlome išbandyti Durex Arouser prezervatyvus, kurie pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, ir yra  skaidrios spalvos.. Aukščiausios kokybės Durex Arouser sargiai tikrai nenuvils Jūsų.

Durex Arouser savybės

Mėgaukitės Durex Arouser aukščiausio lygio stimuliaciją suteikiačiais prezervatyvais.

  • Skaidrūs ir lengvai uždedami
  • Stmuliuojantys su bangelėmis
  • Ploni ir tvirti
  • Pagaminti iš natūralaus latekso

Sukurti atsižvelgiant į jos poreikius – Durex Arouser prezervatyvai su bangelėmis suteikia moterims daugiau malonių, stipresnių pojūčių ir p[aįvairina seksualinį gyvenimą.

Šie sargiai yra dermatologų patikrinti ir rekomenduojami kaip aukštos kokybės gaminys, kuris yra saugus abiejų partnerių sveikatai. pagaminti iš aukštos kokybės latekso, kiekviena serija yra elektroniniu būdu patikrinta dėl aukščiausios kokybės apsaugos. Standartinio dydžio prezervatyvas puikiai triks didžiajai aliai vyrų. Puikiai apsaugos nuo neplanuoto nėšumo ir lytiniu keliu plintančių ligų.

Atminkite, kad Durex prezervatyvų veiksmingumas priklauso nuo taisiklingo jų naudojimo. Ar žinojote, kad prezervatyvo paytikimumą lemia, tinkamas drėgnumas lytinių santykių metu. Todėl nepamirškite naudoti lubrikantą, jeigu jaučiate natūralios dregmės stoką.

 

Kainų lentelė


Kiekis 1-29 30-39 40-49 50-69
Kaina € 0,55 € 0,54 € 0,53 € 0,52
70-99 100-149 150+
€ 0,51 € 0,50 € 0,49

Perkant didesnius prezervatyvų kiekius (kurie parduodami vienetais be pakuočių), vieneto kaina mažėja perkant didesnį kiekį (žr. lentelėje). Kuo didesnį kiekį perkate, tuo vieneto kaina yra mažesnė! Tad pirkdami didesnį kiekį nemažai sutaupysite.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,065
Prekės ženklas: Durex
Parduodama: Vienetais
Ypatingos savybės: Stimuliuojantys
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Durex UK

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00